ÜNİFORMAYLA GİTSEYDİNİZ

33 Asker (ER) 15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunmaktan YEDİŞER defa ağırlaştırılmış ömür boyu hapse mahkûm edildi!
Boğaz Köprüsünde, Suriyeli-Sadat-Sedat katilleri tarafından kafaları kesilen suçsuz askerlerimizin başlarına bu felaket gelmeseydi, büyük bir olasılıkla bu çocuklarımız da yedişer defa ağırlaştırılmış ömür boyu hapse çarptırılacaklardı…

Cübbeli Hoca denen “Yanmaz kefen mucidi” şarlatanın elini sıkan, “Cumhuriyet okulları hain yetiştirdi” diyen yobazın evine kadar gidip saygılar sunan kişi,
T.C Devletinin Genelkurmay Başkanı bu konuda Türk Milletine hiçbir değerlendirmede bulunmadı! 33 rütbesiz ER darbeci, Paşa’nın ve düğüncü Komutanların hiç suçu yok ha?
Kendisine emanet edilen çocuklarımızı koruyamayan, sahip çıkamayan, onları sağ salim ana-babalarına geri gönderemeyen Paşa, susmakla kendisinin SUÇSUZ, 33 Er’in darbeci olarak SUÇLU olduğunu ilan etmiş oldu…

Huber Apo ile okul arkadaşı olan Genelkurmay Başkanı, yanına Barzani’ye saz çalıp türkü çığıran Erdoğan’ın Başdanışmanı Kalın İbrahim’i de alarak piyasa fiyatı 30 Milyon Dolar civarında olan Gül’ün malikanesine gittiler!
Hem de sanki babalarından miras kalmış gibi, T.C Devletinin helikopteri ile gittiler…

Tarihe not düşmek için TSK Genelkurmay Başkanına beraberce soralım;
(Bu kişi ile iki adet mahkemem var. İnşallah üçüncüyü açar da ben de Anayasanın 39. Maddesindeki İspat Hakkını kullanmak için başvurur ve iddialarımı delilleriyle ispat etmiş olurum)
-Huber Apo’ya ziyaretinizin üstünden 7 gün geçti. Türk Milletine niçin bir açıklama yapmadınız? Siz Türk Milletinin üstünde misiniz?
-Sizin ikinizin birden Huber Apo ’ya ziyarete gitmenizi, Cumhurbaşkanı mı emretti?
-Eğer Erdoğan’ın haberi yoksa siz durumdan vazife mi çıkardınız?
– Siz kafanıza göre devletin araçlarını özel işiniz için kullanır mısınız?
-Huber Apo’ya, “Cumhurbaşkanlığına sakın aday olma” dediniz mi?
-Kalın İbrahim, “Sakın aday olmayın” dedi mi?
-Huber Apo, sizlere ne yanıt verdi?
-Huber Apo’nun adaylıktan çekilmesinde, sizlerin ziyaretinizin etkisi nedir?
-O ziyarette, “Sizi FETÖ’cu olmaktan içeri attırırız” gibi bir konuşma geçti mi?

-Huber Apo’nun malikânesinde yapılan konuşmaların, yakında Gül’ün danışmanları tarafından çıkarılacak kitapta yer alacağınızı düşünemediniz mi?
-Özel iş için kullandığınız askeri araç kaza yapsaydı, ölen askerlerimizin ve devletin araçlarının hesabını Türk Milletine kim verecekti?

Size bir soru demeti daha Sayın Genelkurmay Başkanı;
-Anayasa ve ilgili yasalarda, “Genelkurmay Başkanı, ülkede yapılacak seçimlerde taraf olabilir, arabulucu olabilir” diye bir görev var mıdır?
-Huber Apo aday olmakta diretse idi, ne yapacaktınız?
-24 Haziran’da Erdoğan’dan başka biri Cumhurbaşkanı seçilirse, tankları yürütüp, yönetime el koymayı düşünür müsünüz?
-Devletin tüm olanaklarını özel işleriniz için kullanmakta bir sakınca görmediğinize göre, lütfen çıkın televizyonlara ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ile birlikte yaptığınız bu ilginç ziyareti Türk Milletine anlatınız.

Son soru;
Sizin Cumhurbaşkanı adayınız kim? Kime oy vereceksiniz?

Sağlık ve başarı dileklerimle 30 Nisan 2018
Rifat Serdaroğlu

2 thoughts on “ÜNİFORMAYLA GİTSEYDİNİZ

 1. Sayın Serdaroğlu boşuna çenenizi yoruyorsunuz.
  İngilizler tarafından İTİNA İLE yetiştirilen bu kişiler asla hesap vermezler. Servetlerini ve kahverengi pantolonlarını açıklamazlar. Daha doğrusu açıklayamazlar.
  İngilteredeki Exeter Üniversitesinden mezun olan Aptullah Gül ve aniden Kılıçdaroğlu nam kişi tarafından adeta zorla Cumhurbaşkanlığına aday yapılan Ekmeleddin ile
  ”Avrupa İmtihanlarını ” ??? kazandığını ( nedir bu Avrupa imtihanı ?bilen var mı )
  sonrasında da İngilterede ki Manchester Üniversitesinden mezun olan KARAMOLLAOĞLU nam kişinin aniden parlatılarak ortaya kurtarıcı gibi çıkmasının tesadüf olduğunu mu sanıyorsunuz ?
  İngilterenin Tapınak şövalyelerinin gözdesi olan Gül ile İngiliz kabalist Baronlarının üniversitesinde yetiştirilen Karamolloğlu nam kişinin aniden kurtarıcı rolüne soyunmasını tesadüf sanıyorsanız aldanıyorsunuz.
  saygılarımla.

 2. Olağanüstü güncel, tamamen somut ve nesnel, gerçek vatansever, tek sözle MUHTEŞEM ve MÜKEMMEL bir tenkit ve teşhir. Sevgili SERDAROĞLU’na en içten tebrikler, teşekkürler, sevgiler ve şu üç gerçeği eklememe özel izni ve müsadesi ricasıyla en iyi dilekler :
  1. Söz konusu iki çok yüksek makam sahibi zat, en üst amirleri olan RTE’nin özel emri ve bilgisi dışında en küçük bir söylem ve eylem yapmaz ve yapamazlar. Yaparlar veya yapmak isterlerse derhal giderler.
  2. Hiçbir suçu ve günahı olmayan erleri ve subayları böylesine mel’un ve meş’um kırımlardan, işkencelerden ve kıyımlardan korumak ve kurtarmak için üstün bir askersel cesarete, örnek bir vatan ve insan sevgisine, çok yüksek bir etik ve ahlak anlayışına, özgün bir fazilete sahip olmak gerekir.
  3. Yazıda adları ve eski ve yeni konumları belirtillmiş olan bu dört zat arasındaki konuşmalar da yıllar önce Yaşarbüyükanıt ile RTE arasında Dolmabahçe’de gizlice yapılmış o meşhur görüşmedeki konuşmalar gibi “mezara kadar” hatta “mezarda bile” gizli kalacak ve asla açıklanmayacak cinsten olsa gerektir.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s