ŞİMDİ, TAM ZAMANI

İnsanlığın tam merkezinde kuruldu Türk Devleti.
Türk Milleti olarak çok büyük fedakarlıklar ve acılar çektik, tarih boyunca.
Haçlı Savaşlarıyla defalarca öldürdüler, yaktılar, yıktılar, soydular.
Birinci ve İkinci Dünya Savaşı denen, paylaşım savaşlarıyla tekrar saldırdılar.

Küresel boyutlu saldırılara, Türk Milletinin sırtındaki sülükler olan şeriatçı yobazlar ve Kürtçü Bölücü işbirlikçiler de her zaman ki gibi katıldılar, Türk Vatanının parçalanması için çalıştılar…

Emperyalist Devletlerin organize ettiği küresel saldırıya, Büyük Atatürk’ün çelik gibi iradesi ve tükenmeyen mücadele gücü sayesinde Türk Milleti ayağa kalktı, kendisine kurulan tuzağı parçalayıp,
Bağımsız Türk Devletini yeniden kurdu…

Şimdi, çok daha fazla zordayız.
Küresel saldırıları planlayan emperyalistler yeni yöntemler geliştirdiler.
Daha da önemlisi, hem ülkeyi yönetenleri hem de muhalefet partilerini devşirdiler!
Tarihini, geçmişini bilmeyen, kendi milletini tanımayan, dünyanın ve ülkenin geleceğini göremeyen sığ bilgili siyasetçiler kanalıyla
Türk Toplumunu da kötüye yönlendiriyorlar.

Yönetenler, her gün özgürlüklerimizi daraltıyor, Cumhuriyet değerlerimize saldırıyor, adım adım İsrail-ABD isteği olan Federe İslam Devletine doğru sürükleniyoruz.
Türk Milleti olarak ne yapıyoruz? Üzülerek ifade ediyorum ki, kendisini kesecek kasabın bıçağını yalayan koyunlar gibiyiz.

Toplum, köklü insani değerlerimiz olan, erdem-ahlak-eşitlik-hak-özgürlük-örgütlü toplum-adalet ve hukuk devleti yerine, gelin-kaynana yemek yarışmaları, hayvan-kadın- gey-lezbiyen haklarıyla meşgul ediliyor. Türk Milleti asimile ediliyor!

Bugün Türkiye’yi yöneten zavallıların takiyye ve hamaset dolu söylemlerinin, dünya ve ülke gerçeklerinde hiçbir karşılığı yoktur.

Düşünebiliyor musunuz?
ABD Temsilciler Meclisi, Erdoğan’ın ve Bakanlarının Türkiye dışındaki mal varlıklarının incelenip, el konulması için karar alıyor.
T.C Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, “Siz ne hakla böyle bir karar alıyorsunuz, benim ve Bakanlarımın niçin yurtdışında mal ve paramız olsun, bize hırsız diye hakaret edemezsiniz” diyeceğine, kendisini soygunculukla suçlayan ülkenin Başkanı ile görüşmeye gidiyor!

Aziz Türk Milleti;
Gelinen nokta sözün, ahlakın, namusun, dürüstlüğün, Türklük ve İslami değerlerin tükendiği yerdir.
Üç günlük silahsız asker çocuklar “FETÖ’cu” diye ömür boyu hapse mahkum edilirken, FETÖ’yu tüm organlarıyla devletin en hassas birimlerine sokan, Anayasaya göre yasak olması gereken din tüccarı tarikatlara “Milli Eğitimi” teslim eden siyasetçilere dokunulmaması, devletin ihale oyunlarıyla soyulması, sizce sessiz kalınması, dolaylı kabul dediğimiz tutuma girilmesi, ahlak ile Türk Devlet adamlığı ile bağdaşır mı?

Şimdi, ayağa kalkmak, direnmek, haklarımıza özgürlüklerimize, Cumhuriyetimize sahip çıkma zamanıdır. Bizler, Çoban Ateşi Hareketi Gönüllüleri olarak bu yolda kendimizi feda edercesine öne attık.
Bizler sadece Türk Milletine yol gösterip, doğruları anlatıp ayağa kaldırabiliriz.
Yeter mi? Yetmez.
Herkesin, hepimizin bu mücadeleye katılması şarttır.
Fikri olan fikirleriyle, bilgisi olan bilgisiyle bizlerin yanında durarak güç verin.

Tekrar ediyoruz;
Çoban Ateşi Hareketi yönetim kademesinde görev alan “Aksaçlı’ların çoğu” aday olmayacaklar ve gençlerimizi siyasete kazandıracaklardır.

Eğer siz yoksanız, biz bir kişi eksiğiz demektir. Her katılım, Atatürk Türkiye’sine güç verecektir.

Aralık ayı içinde, sizleri bir toplantımıza davet edeceğiz. Gelin de binlerce gençle birlikte nasıl mücadele ettiğimizi görün lütfen.
Yeri ve zamanı 1 Aralık’ta duyuracağız…

Sağlık ve başarı dileklerimle 16 Kasım 2019
Rifat Serdaroğlu

5 thoughts on “ŞİMDİ, TAM ZAMANI

 1. Teşhisin her satırının altına imzamı koyarım.
  Tedavi için ne düşünüldüğünü,nasıl bir karşı strateji kurulduğunu inşallah 1 Aralık dan sonra
  görürüz.
  Bu kadar bağıra bağıra gelen bir karşı çıkmanın karşısında karşıtların en antidemokratik yollarla yapacakları müdahale karşısında ne gibi önlemlerin düşünüldüğünü öğrenmek isterdim. Yani donuna kadar derken sona görene hazırlıklı olmalıyız.
  I

 2. “Cumrun” degil,curmun dogrusudur.Cumleye baslarken buyuk hafle baslanir.Insanin kendisini yaziyla ifade etmesi, karekterini kisiligini de belli eder.Sizin bu ifadenizden bir kizginlik bir nefret okur gibi oldum.Demokrasilerde basarili olur veya olmaz herkesin siyasi parti kurma anayasal hakkidir.Peki siz, Sayin Serdaroglu’un yukaridaki yorumu hakkinda ne dusunuyorsunuz? Gorusunuz nedir?Yadiklarinda bir dogruluk payi varmidir yokmudur?Yorum boyle yapilir.Gelin bu konuda iki satir bir seyler yazin onu tartisalim.Hosca kalin.

 3. Sayın Serdaroğlu, sizin gibi iddialı sözleri siyasette çok gördük. AKP de iktidara gelmeden önce neler vaad ediyordu neler… Şimdi ise kurtulmak için formül arıyoruz.Türkiye’de siyaset rezil mi rezil! Her şey yalan, söylediklerini yutanlarla dolu!.. Bu ülkenin kimyası bozulmuş,çare yeni ve dürüst siyasettir: Mevcut dinazorlarla siyasette bir adım yol alamayız!

 4. Sen nasil bir trolsun be adam. Bir de bergamalisin. Allah yukarida, eger bir ilahi adalet varsa ve ben gunahkarsam, Akp ve senin gibi adamlar benimle ayni cehennemde yanmayacaklar. Bu kadar kor, bu kadar ahlaksiz nasil olabiliyorsun? Sana neyi vaad ettiler? Ne kadar para verdiler? Yaziklar olsun cengiz. Yaziklar olsun.

 5. Çıkmayan Can’da ümit vardır…Dinazorda olsa görüşlerini paylaşıyorsak gerisi ateşin etrafındaki çobanlara bağlı olacak. Onu da zaman gösterecek, inşallah sükut-u hayale uğramayız.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s