HER İSTEDİĞİNİZİ YAPAMAZSINIZ!

Sayın Erdoğan;
Çevrenizdekiler, yalakalar, siyasi ve ticari geleceğini size bağlayanlar belki sizi pohpohlayıp, her istediğinizi yapabileceğinizi söylüyor olabilirler.
Ama yapamazsınız!
Çünkü siz belli bir süre için seçimle göreve gelen, süre bittiğinde sizden önceki 11 Cumhurbaşkanı gibi köşenize çekilecek bir fanisiniz.

Sizin “Görev ve Yetkileriniz, Sorumluluk ve Sorumsuzluk haliniz Anayasamızın 104-105’inci maddelerinde belirtilmiştir.” Bunların dışına bir milim çıkamazsınız. Çıktığınız anda, yaptığınız kanunsuzluk tespit edilir, görev süreniz bitince, sizden hesap sorulur.

Cuma günü Şehir Hastaneleri denen dipsiz kuyular için dediniz ki;
“Zarar ediyor, diyor. Halkıma hizmette zarar ediyorsak, edelim. Ama bunlar (CHP) hep götürdüler!”

Sayın Erdoğan;
Siz şu an devletin başındasınız. Şehir Hastanelerinin yapımının kime verileceği, ihalenin nasıl bağlanacağı, dolar üzerinden hazine garantisinin nasıl ve ne kadar süre için verileceği, yani her türlü hesap sizin denetiminden geçiyor.
Siz, milyarlarca dolarlık projeleri “Bal-Kaymak” diye tanıtıp, sonunda “Zarar” çıkınca, olsun yahu zararsa zarar, halkıma hizmette zarar ediyorsak varsın edelim, diyemezsiniz.

Siz, rahmetli babanız Ahmet Kaptan’ın takasını yönetmiyorsunuz.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, kamu adına yatırım yapmasının belli kuralları vardır.
Siz, zarar edeceği baştan bilinen ve defalarca size “Yapmayın” diye söyleyen bir işi uyarılara rağmen yapıyorsanız, sonucuna hem siz hem de devleti kazıklayan müteahhitler katlanacaksınız.
Kural şudur;
Hem yatırım yapıp hizmet edeceksiniz, hem de zarar edilmesine izin vermeyeceksiniz…

Sayın Erdoğan;
IŞİD Lideri El Bağdadi, ABD tarafından öldürüldü.
Son operasyonla öğrendik ki, El Bağdadi’nin tüm ailesi yıllardır Türkiye’de imişler!
Dünyadaki tüm istihbarat örgütlerinin aradığı bu insanları Türkiye’ye kim yerleştirdi ve kimin emriyle hangi kamu görevlileri, korudu!

İnsan, başı dede girdiğinde ailesini en yakınına, güvendiği dostuna emanet eder, değil mi?
El Bağdadi, ailesini Türkiye’de hangi siyasetçiye emanet etti?
Binlerce insanın katili bu adamın, Türkiye’deki dostu kim?
Bu olay titizlikle takip edilecek ve açığa çıkarılacaktır.

Sayın Erdoğan;
Suriye politikanızla çok övünüyorsunuz. Ne kadar yalan-yanlış şeyler söylense de, haram havuzundan beslenen aşağılık medya ne çarpıtıcı propagandalar yapsa da, görünen elle tutulan şudur!
AKP’NİN 9 Yıllık Suriye politikası sonucunda;
Yüzlerce şehit / 40 Milyar Dolardan fazla maliyet (Ne harcandığı-nereye harcandığı bilinmeyen?)- / 5 Milyona yakın sığınmacı-Kaybolmuş yıllar-yıkılmış hayaller / Mahvolmuş Ekonomi / Perişan olmuş iç barış / Yerlerde sürünen ulusal onur…

Sayın Erdoğan;
Türk Milleti, suçu tamamen kendinize ait olan konularda, ne sizi ne de başkasını müdafaa etmek zorunda değildir.
Sizin, ailenizin ve bazı eski ve yani Bakanlarınızın yurtdışındaki malvarlıklarınızın cezasını neden Türk Milleti çeksin?
Eğer, Yurtdışında malınız-paranız yoksa neden konuşmuyorsunuz?
Ne aldınız, ne sattınız ki, bazı kaynaklara göre yurtdışında 107 Milyar Dolarınız olduğu söyleniyor? Lütfen doğruları, Türk Milleti ile paylaşınız.

Sayın Erdoğan, siz emanetçisisiniz. Her şeyin sahibi Türk Milletidir. Eğer emaneti koruyamadıysanız, sizi kimse kurtaramaz.
Bugüne kadar, siz ve yandaş muhalefet partileriyle Türk Milletini aldattınız. Besleme-satılık-cahil-hain kişilerle TV lerde oyun oynadınız.
Ama bundan böyle meydan boş değil. Çoban Ateşi Hareketi, Türk Milletinin hakkını korumak ve onu ayağa kaldırmak için geliyor!

Ne Mutlu Türküm Diyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle 18 Kasım 2019
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “HER İSTEDİĞİNİZİ YAPAMAZSINIZ!

  1. 107 Milyar dolar mı? İnanamıyorum,pek de mümkün göremiyorum. 107 milyar dolar ağırlık olarak,en yüksek ABD dolar 100 lük bankonottur ve onun da bir tanesi 1.10 gram gelir. Eeeee o zaman kaç kg eder?..Yuvarlak hesap 110 ton eder. Mümkün mü?… Hayal gücünüze bırakıyorum!

  2. değil 110 ton 500 ton olsada götürürler çünkü ruhlarında var çocuklarını tv de görmedinizmi odanın içinde babacım 30 milyon avro kaldı ne yapalım diye bunları yaşamadıkmı?????

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s