TÜRK TARİHİNE NOTLAR

“Azmış kudurmaktan beterdir” diye bir atasözümüz vardır.
Kötülüğe alışmış, azmış birini durdurmanın zorluğunu anlatmak için söylenmiş!

Öyle yüzkarası olaylar yaşıyoruz, öyle rezil günlerden geçiyoruz ki, bunların mutlaka tarihe not olarak bırakılması gerekir.
Bizden sonraki nesiller okusun ve ders alsınlar diye…

Erdoğan-Gül-Davutoğlu-Babacan ve İngiltere vatandaşı Mr. Shimshek 18 yıl Türkiye’yi beraberce yönettiler.
Bu ekip, Cumhurbaşkanlığı-Başbakanlık- Dışişleri Bakanlığı-Ekonomiden Sorumlu Bakanlık- Maliye ve Hazine Bakanlığı gibi en üst makamları işgal etti.

Bunların hepsinin geçmişlerini, kapasitelerini, Türk Milletine bakış açılarını çok iyi bildiğimiz için yaklaşık 12 yıldır gerçekleri anlattık.
Zaman oldu FETÖ uşağı Savcı ve Yargıçlarla, zaman oldu AKP tetikçisi Savcı ve Yargıçlarla boğuştuk. Hakkımızda yüzlerce dava açıldı.
Sonuçta bu kişilere hakaret suçu işlediğim gerekçesiyle toplam 5 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldım. Hukuk mücadelemiz hala devam ediyor…

Geldiğimiz noktada iki korkunç olay yaşadık.
AKP Yüzsüzleri bunları da ört bas edecekler. Bizde, hem sizlerle paylaşalım
hem de tarihe not düşmüş olalım istedik. Buyurun;

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tümünü kendisinin seçtiği, kendisinin atadığı eski Başbakanını, eski Bakanlarını (Ekonomiden-Maliyeden-Hazineden sorumlu) Halkbank’ı dolandırmakla, soygunculukla, alavere-dalavere yapmakla suçladı. Tam da ABD’de Halkbank davası devam ederken!
ABD’de dava görülürken, Yargıç, Halkbank yetkililerine; “Siz ne anlatıyorsunuz? Cumhurbaşkanınız bile Başbakanınıza ve Bakanlarınıza usulsüz kredi verdiğinizi söylüyor. Halkbank’ı siyasetçilerin yemliği yapmışsınız” dese banka yetkilileri ne yanıt verecek?

Erdoğan’ın, Başbakan ve AKP Genel Başkanı yaptığı Davutoğlu ise;
“Mal varlıklarımız araştırılsın. Kim hırsız kim değil, ortaya çıksın” diyerek Cumhurbaşkanını en ağır bir şekilde suçladı…

Yukarıdaki olayın benzerini 17/25 Hırsızlık-Yolsuzluk-Rüşvet olaylarında da yaşamıştık. 11 yıl FETÖ ile kucak kucağa iken her şey iyi, hırsızlık yok! Hocaefendi bir tane idi!
Paylaşmada kavga çıkınca FETÖ hırsız, katil, şeytan oluverdi!

Bugünkü olayda da, AKP’de iken hepsi iyi ve çalışkan dava arkadaşları idiler!
Parti kurmaya kalktıklarında, hepsi hırsız, hepsi dolandırıcı oldu!

Tarihe düşülen not;
“Sevgili Tarih! İki taraf ta doğruyu söylüyor. Hepsi “Hırsızlar Cemaatinin” müritleridir…

İkinci Not;
Erdoğan, Diyanet’in düzenlediği 6’ncı Din Şurasında; “Hayatımızın merkezine dinin hükümlerini yerleştireceğiz” dedi. Evet yanlış okumadınız, aynen böyle dedi!
Anayasamızın değiştirilemeyecek hükümlerinden “Lâiklik İlkesini” çiğneyerek, Anayasa ihlal suçu işledi. Anayasamızın 136’ncı maddesinde “Tüm faaliyetlerini Lâiklik ilkesi doğrultusunda yapmak zorundadır” diye emredilen Diyanet İşleri kurumunda bu sözleri söyleyebildi!

İşin ilginç yanı, Çoban Ateşi Hareketi sözcülerinden başka kimse bu suça karşı çıkmadı!
CHP Genel Başkanı konuşmadı, İYİ Parti Genel Başkanı sustu, MHP Genel Başkanı duymazdan geldi!
“Oy kaybederim” korkusuyla suça ortak oldular, yazıklar olsun…

En önemlisi de, görev emrini Anayasamızdan alan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanının bu beyanını görmedi, duymadı, umursamadı!

Tarihe düşülen not;
Sevgili Tarih! Anayasamıza göre “Değiştirilemeyecek, değiştirilmesi teklif dahi edilemeyecek” maddelerinden olan “Lâiklik İlkesi” Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından çiğnenmiştir.
TBMM’de grubu bulunan parti Genel Başkanlarından hiç biri bu beyana karşı çıkmamıştır. Türk Devlet Yapısında “Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Makamı” süs olsun diye vardır…

Eyy Aziz Türk Milleti;
Tehlikeyi fark ettiniz mi? Hala susacak mısınız?
15 Aralık 2019 Pazar günü Sakarya’ya gelin, birlikte Çoban Ateşi yakalım!

Sağlık ve başarı dileklerimle 09 Aralık 2019
Rifat Serdaroğlu

2 thoughts on “TÜRK TARİHİNE NOTLAR

  1. EN BÜYÜK REZİLLİK( ALDATILDIK KANDIRILDIK ) BÖYLE DURUMLARDA JAPONLAR İNTİHAR EDİYORLAR . DÜRÜSTLÜK DİYE BUNA DERİM BEN

  2. oy uğruna susanlar her şeye ortak olmuşlardır yazıklar olsun böyle muhalefet yok hükmündedir din uğruna ülke satılıyorartık rte ipin ucunu kaçırdı ne yapacağını şaşırdı bir ata sözü var demir tavında dövülür hasta yatağında öpülür geç kalmayın

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s