HIRSIZLAR İMPARATORLUĞU

Hırsızlıkta rekor üstüne rekor kırılıyor!
AKP, hırsızlık ’ta devrim yaptı! Hırsızlıkta çağ atladı!
AKP, “Hırsızlıkta Yeni Buluşlar” dalında, Nobel’e aday gösterilmeli!
Ne zaman bu kadar ustalaştılar, nasıl becerdiler, bilen yok.

Dünyanın herhangi bir Müslüman ülkesinde deprem, tsunami, sel gibi doğal felaket meydana geldiğinde, bazı bademler bayram eder.
Hemen “Yardım Kampanyası” açılır. Devletimizin başları, Diyanet İşlerinin sünnet çocuğu kıyafetli yetkilileri, en üzgün suratlarını takınıp tv’lere koşarlar;
“Ey Ümmet-i Müslüman! Gün dayanışma günüdür. Yardım edelim. Ne verirsen elinle, o gelir seninle” diye başlayan ve ölenler için Fatiha okunmasıyla sona eren nutuklar atılır.
Felakete gerçekten üzülenler, para yardımı yapıp kendilerini rahatlatırlar!

Peki, toplanan paralar ne olur?
Modern toplumlarda, yardımlar yerine ulaştırılır ve hem yardım yapanlara hem de kamuoyuna, nereye ne kadar yardım yapıldığı açıklanır.
Bizde nasıl mı olur? Hadi, tarihten inciler dizisi gibi anlatalım;

Dönemin Milli Görüşçüleri yani “AKP’nin Babaları” tarafından yüzlerce “Müslüman Hatip !” Yurtdışında Türklerin yoğun olarak bulundukları yerlere birer “İslam Alimi” edasıyla gönderildi.
“Türkiye’de şirketler kuruyoruz, ortak olun ki, yurda temelli döndüğünüzde sizin veya çocuklarınızın bir işi olsun” diye camilerde konuşmalar yapıldı ve milyonlarca Mark (O zaman Avro yoktu) toplandı.
Yimpaş-Kombassan gibi şirketler kuruldu. Bu arada Avrupa’ya para toplamak için birkaç tur daha yapıldı. Sonunda ne şirketler kaldı ne paralar!
Para verenler kazıklandı, para toplayanlar zıkkımlandı…

Bosna’da, dünyanın en vahşi soykırımı Sırplar tarafından yapılınca, AKP’nin babaları, çeşitli yardım kampanyaları açtılar. İlgilenenler “Mercimek-Beşir Darçın” adlarını incelesinler. “Bosna’ya Yardım” diye milyonlarca Mark topladılar. İnsan ölümü üzerinden dolandırıcılık yapan bu namussuzlar, tabii ki paraları iç ettiler…

Deniz Feneri e.V Almanya’da on milyonlarca Mark para topladı. Bu paraların bir kısmı orada pavyonlarda yendi. Büyük kısmı Türkiye’ye gönderildi. Bugünkü AKP’nin en önde gelenleri tarafından “Kanal 7” TV kuruldu ve kalan para siyasette Muaviye ve İhvan kadrolarını güçlendirmek için kullanıldı.
Alman Savcılar dava açtı. Sanıklar suçlarını itiraf etti ve mahkum oldular.
Alman Mahkemesi dava için “Asrın Yardım Soygunu” dedi.
Soygunun Türkiye ayağı için dava açılmasını istedi.
Ama AKP’liler davayı sulandırdılar. Dava dosyası ve tüm evraklar Almanya’dan üç yılda gelemedi. AKP’li Adalet Bakanları, davaya bakan Savcıları sanık haline getirdiler. Bir Türk Savcı; “Ankara’da bu hırsızları koruyan bir var. Biz ona Hırsızlar İmparatoru diyoruz” dedi.

Sonra bu kadro, uluslararası hırsız FETÖ ile birlik oldu. 11 sene ülkeyi beraberce soydular. Cumhuriyetin tüm eserlerini kira parasına satıp peşkeş çektiler. Fabrikalarımızı, Bankalarımızı, Ormanlarımızı, Madenlerimizi sattılar.
Devlet İhalelerinden pay almak için 5 liralık işi 20 liraya ihale ettiler, bir de hazine garantisi verdiler.

Yıllarca çaldılar, çaldılar, çaldılar bir türlü doymak bilmediler.
Tüm bu hırsızlıklar, soygunlar yapılır rüşvetler alınırken, içlerinden bir kişi bile çıkıp ta “Devlet-Millet soyuluyor, bu işe isyan ediyorum, bu hırsızlığa ortak olamam ve istifa ediyorum” demedi! (Abdüllatif Şener hariç) Başka bir kişi bile çıkmadı…

Hırsızlıkta çağ atlamak ve dünya rekoruna imza atmak yine AKP’ye nasip oldu!
2016 yılında İstanbul-Beşiktaş’ta terör saldırısı sonucu 46 insanımız öldü. Ölenler için 52 milyon tl tutarında yardım toplandı. Paranın 15 Temmuz darbe girişiminden sonra kurulan (Kurucuları belli değil) Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı’na devredilmesine karar verildi.

Aradan 3 yıl geçti. Türk Milletinin verdiği yardım parası buhar oldu, uçtu ve yok oldu! Sadece paralar yok olsa iyi. Çünkü AKP iktidarında yardım paralarının yok olmasına zaten alışmıştık! Fakat paralarla beraber vakıf da kayboldu iyi mi? Koca vakıf toz oldu, yöneticiler yok, binası yok…

Bu yüzsüzlerin sonu sülalece ibretlik olacak. Göreceksiniz. Dünya görecek…

Sağlık ve başarı dileklerimle 12 Aralık 2019
Rifat Serdaroğlu

4 thoughts on “HIRSIZLAR İMPARATORLUĞU

 1. Bilal Erdoğan’a 99 Milyon Dolarlık Para Transferi Gerçek Çıktı
  5 Şubat 2014’te aşağıda yaptığı açıklama sebebi ile iftira gerekçesi ile Türgev tarafından mahkemeye verilen CHP Sözcüsü Haluk Koç beraat etti…..-Minik bir anekdot.—

 2. Sayın Serdaroğlu onların hırsızlığını yalancılığını vatan hainliklerini duymayan sağır sultan görmeyen kör farketmeyen anlamayan aaptal, ahmak toplum, millet kalmadı. Onlar şimdiden tarihe geçtiler bile.
  Ama anlamayan görmeyen duymayan bir tek bizim halkımız milletimiz kaldı.
  Benim merak ettiğim onlar tarihte nasıl tanımlanarak yerlerini alacaklar.Aptal, salak ve satın alınmış olarak mı yoksa daha kötüsü korkaklar sürüsü yada vatan hainleri olarakmı.
  Aptaçllıkları yakında kurulacak yeni iki partş ile ( Davutoğlu ve Babacan ) teyid edilecek de bunlar 17 yıldır zaten yarısının devamı olacaklar.
  Saygılarımla

 3. yıllardır oyları çaldılar kimse müdahele etmedi piyango sayısal paraları iç ediliyor çete reisi herkese hırsız diyor hakaret ediyor konuşanı fetöcü diye içeri tıkıyor nereye kadar bitsin artık bu rezalet sizden bunu bekliyoruz geç kalmayın

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s