İYİ TANIYIN VE ASLA UNUTMAYIN!

İYİ TANIYIN VE ASLA UNUTMAYIN

Vatanı satanları, Türkiye’nin belli bir bölgesini kendi siyasi hesapları uğruna
PKK Narko-Terör örgütüne peşkeş çekenleri, kendilerine verilen kanunsuz emirlere uyup Türk Ordusunu kışlasına kapatanları, PKK’nın yayın organı gibi çalışıp Türk Milletinin moral gücünü tahrip eden medya kuruluşlarının yönetici ve sahiplerini, olanları komşu ülkeden bakar gibi seyreden Yüksek Yargıyı,
oğluna usulsüz olarak verilen bir memuriyet karşılığında “Cumhuriyeti” satan hainleri iyi tanıyın.
Vatan savunması için hiçbir şey yapmayıp sadece seyretmenin düşmanla işbirliği yapmakla eşdeğer tutulacağını, özellikle görevini yapmayan muhalefet partilerinin birinci derecede sorumlu olacaklarını lütfen hiç unutmayın,
iyi hatırlayın.

AKP, basiretsiz ve dirayetsiz tutumuyla maalesef ülkeyi bir iç savaşın kapısına getirdi. Hür dünya ülkeleri arasında itibarı kalmayan Erdoğan, siyasi tarihe “İslam Dünyasının Halifesi” olarak geçebilme hayalinin bittiğini görmüş, Eşbaşkanlığını yaptığı ABD ve AB tarafından atıldığı “Kürtçülük Kuyusundan” çıkamayacağını anlamış ve son çare olarak “Benden sonra tufan” anlayışıyla yıkıp-yakıp, ekonomiyi bitirip, direksiyonu yeniden batıya kırmıştır.

Erdoğan ve Türkiye’nin PKK Narko-Terör örgütüne ve emperyalist devletlere peşkeş çekilmesi için çalışanlar, şu gerçeği er-geç anlayacaklardır;
Burası, M.Ö 13 Bin yılından bu yana Türklerin vatanıdır ve öyle kalacaktır. Kürtçü-Bölücüler, Barzani tohumları hesaplaşmak istiyorlarsa, bu hesaplaşma yapılacaktır.
Bizler, yani bu toprakları vatan kabul edenler, etnik kökeni-inancı-dili-dini-
rengi-cinsi ne olursa olsun, “Ne Mutlu Türküm Diyene” ilkesini kabul edenler,
Türk Bayrağından başka bir bayrak istemeyenler, bu oyunu bozacağız.
Hem de demokratik yolla ve kimsenin burnunu kanatmadan bozacağız.
Eline silah almayan, bu vatanın çocuklarını öldürmeyen herkese söyleyecek sözümüz, verecek gönlümüz ve birlikte geçireceğimiz zamanımız vardır.

Değerli Okurlar;
Hangi görüşten olursanız olun, DOĞRU Parti olarak çözümü Türk Milletinin önüne koyuncaya kadar geçecek zaman, izleme ve tanıma zamanıdır.
-Kimler üç kuruşluk menfaat uğruna, Türk Vatanının kutsallarına saldırdı?
-Kimler bir makam uğruna, içinden çıktığı mübarek ocağı hançerledi?
-Kimler TSK’nın kahramanlarına kahpece tuzaklar kurup, vatan evlatlarının zindanlarda çürütülmesine geçit verdi?
-Kimler rütbeleri arttıkça, kendileri küçüldü ve ufacık kaldılar?
-Kimler Türk Vatanının, uluslararası tefeciler tarafından soyulmasına çanak tuttu ve şimdi utanmadan siyaset yapmaya kalktı?
-Kimler yaranmak ve para uğruna, kutsal dinimizin ve milyarlarca dolarlık servetin üzerine oturup, yabancı istihbarat örgütlerine uşaklık etti!
-Kimler ne uğruna “Kandil uşağı-Hazine soyguncusu” dediği kişinin bekçisi oldu?
-Kimler Türk Milletinden aldığı gücü, biber gazı-sopa ve polis copu olarak milletin kafasında kullandı, bunların hepsini iyi tanıyın ve hem gönlünüze hem de beyninize bu isimleri kazıyın.

Yarın, Türk Milleti yine düze çıktığında, yanınıza ilk gelecekler bunlar olacak.
Bunları iyi tanıyın ve asla unutmayın.
Yüzlerine tükürmek için!

Sağlık ve başarı dileklerimle 22 Kasım 2020
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

5 thoughts on “İYİ TANIYIN VE ASLA UNUTMAYIN!

  1. senelerdir beklenti içindeyiz. birliktelik içinde olunuz. lütfen artık yeter.

  2. Yüreğinize elinize sağlık. TV lerden birisine çıkmanızı bekliyoruz artık.

  3. TURKIYEDE BU ARZU EDILENLERIN OLMASI ICIN YENIDEN YUNANI DENIZE DOKENLER GIBI OLMALIYIZ EN AZINDAN. DEMOKRATIK BIR CABA ILE BU MIKROPLARI ATAMAZSINIZ BASINIZDAN.

  4. ATATURKUN ILKELERINE SAHIP CIKMAYAN NE TURK OLABILIR NE DE TURK VATANDASI. HER TIPTEN BOZUK KESMEKESLERIN YASADIGI BUGUNUN TURKIYESINDE, NAMUSSUZLAR KADAR NAMUSLULARIN DA CESARETI VE AZMI YOKSA, BOSUNA HAVANDA SU DOVUYORSUNUZ.

  5. ISLAM DINININ KOKUSMUSLUGU ALTINDA OLDUKTEN SONRA BU DUNYADA ELDE EDEMEDIKLERINI O BILINMEYEN ABUK-SABUK OLUM OTESI DUNYASINDA BEKLEYIP, HALI HAZIR HAYATLARINDA TURKIYEDE BU YASAMLARINI HEM KENDILERI VE HEMDE BASKALARI ICIN ZARARA VE ZIYANA VE VE HAINLIGE KADAR VARAN GAYRETLERI ILE ULKENIN VE KENDI GIBI OLMAYANLARIN IRZLARINA GECEN BU VAROS MAMULATI KORONA TIPLILERI KOKTEN TEMIZLEMEK SARTTIR. AKSI HALDE YASAYAMAYACAKSINIZ INSANCA!

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s