MÜSLÜMAN DEVLET ADAMI!

MÜSLÜMAN DEVLET ADAMI!

Dikkat etiniz mi?
Erdoğan ve ortağı Bahçeli (birbirlerine de alçak-şerefsiz-hain demedikleri anda) sürekli bağırarak, hakaret ederek konuşurlar.
Sanki T.C Devletini değil de, Kasımpaşa’da bitirimhane yönetiyor gibiler!
Halbuki bağıran insan sağlıklı düşünemez. Sağlıklı düşünemeyen kişi ise düşüncesini bağırarak, kavga ederek, hakaret ederek çözmeye çalışır.

Siz hiç malını bağırarak satan bir sarraf gördünüz mü?
Ya tablosunu bağırarak satan bir ressam?
Ya da bir Klasik Türk Müziği eserini, bağırarak söyleyen bir sanatçı?
Göremez, duyamazsınız. Çünkü onların eserleri, söyleyecekleri çok kıymetlidir!

“Devlet Adamı” vasfını taşımak isteyen kişi öncelikle “Beyefendi-Hanımefendi” olmalıdır.
“Beyefendi-Hanımefendi”, Akıllıdır-Adaletlidir-Saygılıdır-Cesurdur-Temiz Dillidir-İşinin ehlidir-Görevini kötüye kullanmaz-Çalmaz-Çaldırmaz- Ağzı sıkıdır ve asla yalan söylemez.

Erdoğan ve ortağı Bahçeli üstelik, Müslüman kimliklerini sürekli öne çıkarırlar ve İslam Dininin emirlerine göre yaşadıklarını söylerler.
Bu iki ortağa İmam-ı Gazali’nin İhya-i Ulum’id-din adlı eserinde aktardığı,
Hz. Peygamberimizin bir sözünü hatırlatalım;
“Benden sonra, gelecekte YALAN söyleyen ve ZULMEDEN emir sahipleri olacaktır. Onların yalanlarını tasdik eden ve onların zulümlerinde yardımcı olan herhangi bir kimse, benden olmadığı gibi ben de o kimseden değilim…”

Bu kısa bilgilendirmeden sonra gelelim meramımızı anlatmaya;
AKP İktidarının hem Halkbank Yönetim Kurulu Üyesi hem de RTÜK Başkanı, haksız yere HaberTürk TV’ye ağır bir ceza yükledi.
Erdoğan’ın ortağı Bahçeli, sanki onun işi imiş gibi, sanki olayın tarafı imiş gibi, HaberTürk TV’ye ve sahibine bağırarak hakaret etti!

Bir defa kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yoktur. Hele devlet gücüne güvenerek başkasına hakaret etme hakkı hiç olamaz. Olay hukuka intikal edince gereği neyse o yapılır. Devlet Adamı olduğunu iddia eden birinin her olaya bakışı “Hukuk” yoluyla olmalıdır.

Fakat kişi, “Ben her olaya dava arkadaşım Çakıcı gibi bakarım” diyorsa, o işin de belli raconu vardır;
Biri ile bir meseleniz var ve hesaplaşmak mı istiyorsunuz?
İlk önce, devletin sizi “Devlet Adamı” zannederek verdiği korumaları bırakacaksınız.
Hakaret etmek istediğiniz kişinin yanına gidip, yüzüne karşı konuşacaksınız!
Tabii ki gidecek cesaretiniz ve yürüyecek gücünüz varsa!

Fakat hem “Beyefendi” gibi olamıyor, hem de “Kabadayılık” kurallarını uygulayamıyorsanız, sizin ciddi psikolojik sorunlarınız var demektir.
Size önerim, daha fazla yıpranmadan ve ah almadan lütfen emekli olunuz…

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Aralık 2020
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

10 thoughts on “MÜSLÜMAN DEVLET ADAMI!

 1. En zor sartlarda, Cumhuriyeti kurmus ve ordan sonrada bizi 2. Cihan savasi esiginden kurtarmis, Ataturk ve Inonunun Turk hulking bagira cagier, asagilayici bir tonda konusmasina sahit oldunuz mu?
  Celal Bayar, Suleyman Demirel, Bulent Ecevit’in muhalefeste yada kendilerini elstirenlere hapis, tehdit, islerini kapatma tehdidini yasadiniz mi?
  Islami sermayenin onunu acaba Cumhuriyetin temel kurumlarinin islevini bilmeyen Ozal’in bile toplumu rencide edici uslubuna sahit oldunuz mu?
  Tarfli Cumhurbaskani, AKP genel Baskaninin ve gercekten demans esigindeki ortaginin Turk Milletine hitap tarzini Dunyada kabul edecek, sindirebilecek bir Ulke biliyormusunuz?
  600 senelik, kan ve cork ile sindirilmis Ulkemiz tarihi, henuz Cumhuriyetin nimetklerini anlayamamis durumda malesef.
  sag olun Sayin Serdaroglu.
  Dr.Mustafa Atac

 2. Tüm yazılarınızı beğenerek okuyorum.Gerçekten tüm yazılarınızı cesurca yazıyorsunuz.Ne yazık ki sizdeki cesaret milletimizin büyük bir kısmında yok.Boyle bir yazıyı ben kaleme alsam hakkımda soruşturma açılacağına eminim.Siz ve partiniz Doğru Parti bizim düsüncelerimizi değiştirdi.Ayrıca birlik ve beraberliğimizi tehdit eden Cumhur İttifakı neden daha yumuşak bir uslup kullanmayıp karşılarındaki herkese bu kadar ağır sözler söyleyebiliyorlar.
  Bir vatandaş olarak ülkemin tekrar tüm dünyada saygın bir ülke olarak anılmasını
  beklemek benim en tabii hakkımdır.
  Saygılarımla

 3. Bahçeli zaten klinik bir vak’a, Halen onun peşinden giden aklı selim görünen kişilere şaşıyorum. Bu kadar yakınında olup, bu kadar yanlışı görmemek ve ses çıkarmamak acaba nasıl bir duygu?!

 4. BAHCELININ ERDOGANIN OLDUKLERINDE VEYA SUILST ILE YOK OLDUKLARINDA MEZARLARI BELLI OLMAYACAK BIR SEKILDE BIR SEHRIN, BIR KASABANIN EN AZ ISLEK OLAN BIR CADDESININ KALDIRIM TASLARINI SOKUP BUNLARI YANYANA BURALARA GOMUN VE BIR DAHA NE ISIMLERI NE DE CISIMLERI NE HATIRALARDA VE NE DE AGIZLARDA DOLASSIN.SONRA KALDIRM TASLARINI DA USTLERINE KAPATIN.

 5. Yüreğinize sağlık. Hala bekliyoruz yandaş olmayan bir tv kanalında misafir edilmenizi.

 6. Her ihanetin bir nedeni var: Recep Tayyip Erdoğan anne tarafından GÜRCÜ YAHUDİSİDİR ve baba tarafından RUM ORTODOKS.
  Mister Devlet Bahçeli %100 Siverek Ermenisidir.
  Mister Kemal Kılıçdaroğlu da “Dersimli Ermeniler Derneği Bașkanı” Miran Pirgiç’e göre Ermeni kökenlidir, tıpkı Mister Ara Gulinyan (Abdullah Gül) hazretleri gibi!

  Birșey farkettiniz mi? Ne tesadüf, hiç biri TÜRK değil: https://photos.app.goo.gl/W4EDCK2yhCL9bYQJ7

 7. Mister Devletyan Bohçalıyan hanım efendiyan bey gibi ben de Ermeni kökenli olsaydım, ben de bütün vatansız vatan hainleri gibi Mister Bohçalıyan ve hatta anne tarafından GÜRCÜ YAHUDİSİ ve baba tarafından RUM ORTODOKS olan azılı Türk ve Atatürk düșmanı Recep Tayyiput Șerdoğan hazretlerini desteklerdim.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s