AKP CORONA GİBİ

AKP CORONA GİBİ!

Sinirden patlayacak hale geldiğinizde, başvurulacak yollardan biri de mizahtır.
İhvan temsilcisi AKP yönetiminde, her gün “Şaka gibi” denilecek, akıl almaz olayları yaşıyoruz. Arada bir mizaha başvurup, bir iki kahkaha atabilirseniz, akıl sağlığınızı korumuş olursunuz!

Sosyal medyada “AKP Corona gibidir, sürekli mutasyona uğruyor” benzetmesini görünce gülümsemekten kendimi alamadım. Çok doğru bir tespit!

Dün ak dediğine ertesi gün kara, dün Türk Milliyetçiğini ayaklarımın altına aldım deyip, ertesi gün “Bamsı Beyrek” rolüne soyunmak, tam da AKP’ye göre tutum.

Popülizmin, dönekliğin, tutarsızlığın, sürekli yalan söylemenin yeni adı “Mutasyon” oldu!

FETÖ ile Katolik nikahı kıyıp onu devletin taa kozmik odasına kadar sokan da AKP, FETÖ’ya katil, haşhaşin, casus, darbeci diyen de AKP!

Türk Devletini PKK ile masaya oturtup Öcalan’ın mektubunu Diyarbakır’da alkışlayan da AKP, demokratik direnme haklarını kullanan üniversite öğrencilerine “Terörist” diyen de AKP!

Devlet ihalelerinden pay alıp, bir nişan yüzüğünden milyarlarca dolar sahibi
olan da AKP, günde beş vakit namaz kılan da AKP!

Devletimizin kurucusu Büyük Atatürk’e ağır hakaretler eden yobazları koruyup kollayan da AKP, Anıtkabir’e zoraki gidip orada sap gibi duran da AKP!

Çiftçimizi destekliyoruz diyen de AKP, Çiftçilerin traktörlerini icra yoluyla sattıran da AKP!

Türkiye’de demokrasiyi hukuk devletini laikliği yıkmaya çalışan da AKP, Amerika’ya demokrasi dersi vermeye kalkıp, alay konusu olan da AKP!

Kendi insanına maske dağıtamayan, aşıyı hala vatandaşına ulaştıramayan ve ölümlerin sorumlusu olan da AKP, 140 ülkeye sağlık yardımı yaptık diye
övünen de AKP!

Türkiye’de nüfusun %51’i açlık sınırında yaşamaya çalışırken Pandemi sırasında insanına yardım etmeyen de AKP, Suriyelilere milyarlarca dolar harcayan da AKP!

Değerli Okurlar;
Örnekleri çoğaltmak elbette ki mümkün. Fakat bunların ne bugüne ne de yarına faydası var!
Bu günden sonra Erdoğan’ı veya Bahçeli’yi konuşmak çok gereksizdir.
Bunlar devrini tamamlamış, kendilerini yenileyememiş, ilkel politikacılardır.

AKP ve Ortakları, mutasyona uğraya-uğraya, kendilerini inkar edecek seviyeye geldiler. Türk Milleti nezdinde itibarları kalmadı ve yakında yok olup gideceklerdir.

Yapmamız gereken, AKP ve Ortaklarının bıraktıkları enkazı temizlemek, yoksulluk içindeki halkımıza nefes aldırıp rahatlatmak, Atatürk İlke ve Devrimlerinin yeniden Türk Devletine hakim ve etkin kılmaktır.

Bu zor görev de ancak Türk Milleti olarak birlik içinde olmakla, deneyimli kişileri işbaşına getirmekle ve ilim-akıl yolundan ayrılmamakla mümkün olacaktır…

Sağlık ve başarı dileklerimle 08 Ocak 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “AKP CORONA GİBİ

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s