ÖNCE KORKAKLAR ÖLÜR

ÖNCE KORKAKLAR ÖLÜR!

Türk Milleti, kendisine yapılan ihanetin hesabını soracak kadrolara en yakın zamanda mutlaka görev verecektir.

Türk Milleti; “Haini” , “Hırsızı” , “Din İstismarcısını” , “Sadaka Dolandırıcısını” , “Düşmanı” çok iyi biliyor ve tanıyor. Yarasa yuvasında yetişen bu yezitler
Türk Tarihi ve Türk Milleti önünde, Demokratik Hukuk Devleti ilkelerine göre yargılanacaklar ve hesaplarını mutlaka verecekler.

Peki, başka suçlular yok mu? Görevinin gereklerini yerine getirmeyip Cumhuriyete yapılan saldırıları sadece seyreden ve her ay devletten maaş alan korkaklar ne olacak?
Eğer gerçek anlamda “Millet” olacaksak, içimizdeki ve dışarıdaki bazı hainlerin bizi bir daha kandırmaması için, Anayasa ve yasaların kendilerine verdiği görevleri yapmayanlardan da öncelikle hesap sorulması şarttır.

Hep merak etmişimdir;
-Türk Ordusuna, cemaatin savcıları ve yabancı uzmanlar tarafından sahte dijital deliller üretilerek tuzak kurulmasına engel olmayan Komutan suçlu değil midir?
Türk Ordusunun Kurmay Subayları nasıl olur da, ilkokul mezunu sümüklü bir vaizin kurduğu tuzakları görmez?
Yaşları 70’i geçmiş emekli komutanlara Savcılar tarafından yapılan saygısızlıkları engellemeyen Adalet Bakanı ve Komutan suçlu değil midir?
Tutuklanan silah arkadaşlarına hukuki destek vermeyen ve tutuklu yakınlarının problemleriyle ilgilenmeyen Komutan suçlu değil midir?
İyi de kardeşim, koskoca Türk Ordusu içinde bu Komutanlara görevini hatırlatacak, bir tane olsun Subay yok mudur?

Cübbeli Hocaya veya Menzilcilerin liderine müritlerinin sahip çıktığı kadar, Atatürk’ün İlke- Devrimlerine ve silah arkadaşlarına sahip çıkmaktan korkuyorlar mı? Bu kadar çürüdüler mi?

İslam dininde zorlama yoktur. Allah, Hz. Peygambere dahi sadece “tebliğ” görevi vermiştir. Allah ile kul arasına girilmez. İslam’da “Ruhban” sınıfı yoktur.
Bir sürü cahil, hırsız, sapık adamlar kendilerine Hoca-Cemaat Önderi-Tarikat Reisi diyerek Türk Milletinin kanını emerler de, Diyanet İşleri Başkanlığı ve çağdaş-namuslu ve haysiyetli İlahiyat Uzmanlarımız niçin susarlar?
Niçin Türk Milletine ve özellikle gençlerimize doğruları anlatmazlar?

İktidar, yürürlükteki Anayasa ve yasaları göz göre-göre çiğnemekte, Anayasa Mahkemesi kararlarını yok saymakta, uygulamayan mahkemeler için HSK gereğini yapmamaktadır. Kuvvetler ayrılığı ilkesi iktidarı rahatsız etmektedir. Her türlü yasal ve ahlaki değerler ayaklar altına alınmaktadır.
Hukuksuzluk normal sayılmakta, tutukluluk ceza haline dönüştürülmüştür.
Türkiye Yüksek Yargısında ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında bir tek cesur adam kalmadı mı?
İktidara “Ne yapıyorsun efendi? Bu gidiş iyi değil. Burası Hukuk Devletidir, kabile devleti değil?” diyecek yürekli bir Yargıç-Başsavcı yok mu?
Görevi Siyasi Partileri denetlemek olan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı makamı boş mudur?

Milli İstihbarat Teşkilatı, AKP tarafından yeniden düzenlendi.
Tarihi boyunca Türk Milletinin hizmetinde olan ve büyük başarılara imza atan bu “Milli” kurum içinde, şimdiki Başkan’ı uyaracak bir tane vatansever
kalmadı mı? Ülkemizi bölünmeye götürecek bu politikalara bir mektupla da olsa, karşı çıkacak bir vatan evladı kalmadı mı?

-Emniyet Genel Müdürlüğünün en hassas biriminin başına cemaatin elemanının verilmesine karşı çıkacak tek Türk Emniyet mensubu kalmadı mı?
Emniyet mensupları maaşlarını bu cemaatten mi alıyor?
Atatürk İlkeleri, Lâik Cumhuriyet, Çağdaş Türkiye, gerçek Müslümanlık sizi ilgilendirmiyor mu? Sizi kullanan Genel Müdürlerinizin kapağı AKP’ye atıp “dokunulmazlık” kazanmak için milletvekili olmaları size bazı şeyleri hatırlatmıyor mu?

Değerli okurlar;
Herkes kendi görevini gerektiği gibi yaparsa, herkes Anayasa ve Yasalara bağlı kalırsa, kimse o ülkeyi maceraya atamaz.
Kimse kimseyi zorla “Devlet Memuru” yapmıyor. Mademki bu devletin memurusunuz, adam gibi görevinizi yapacaksınız.
Yapmazsanız en yakın zamanda sizler de, hainler gibi hesap vereceksiniz.

Kimsenin görmezden gelmek-korkmak gibi bir hakkı yoktur. Görmemekle ve korkarak hem kendinize, hem yasalara, hem de görevinize ihanet edersiniz.
Herkes hesabını Türk Milletine verecek.

Bunları yapmazsanız ne mi olur? Antropoloji ilmini ırkçılıkla karıştıran bir ilim ehli(!) Cumhurbaşkanlığı-Başbakanlık makamını ele geçirir, ellerinden on binlerce Türk evladının kanı damlayan Apo denen lavuk da “Barış Güvercini” olur…

Sağlık ve başarı dileklerimle 23 Ocak 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

4 thoughts on “ÖNCE KORKAKLAR ÖLÜR

 1. Sn.SERDAROĞLU, günaydın…
  Duygularımıxa tercüman olmuş, kanayan yaramıza parmak basmışsınız…
  Varolun..
  E.Alb.Ümit TUNÇER ( 1970 – 24 )

 2. Sn. Serdaroğlu, yazılarınızı ilgiyle izliyorum, tespitlerinize katılmamak mümkünmü, bir kısım hain gizli emellerini gerçekleştirsin diye, bir kısım cahil ceplerini doldursun diye, güzel vatanıma kast ediliyor, Gazi M. Kemal Atatürkün Nutukta işaret ettiği, sizinde yazınızda belirttiğiniz gafiller, gaflet, delalet ve maalesef hiyanet içinde, yangına benzin döküyorlar. Elbet bunların hesabı sorulur, tek dileğim o zamanı görebilmek. Saygılarımla.
  Kemal Cengiz SÜNERİN.

 3. Kozmik oda olayını bizzat o zaman görevde olan ve ”KOZMİK ALBAY” kitabını yazan Emekli Albay Erkan YILMAZ’ın kitabından okuyunca dehşete düşersiniz! ”Bu kadar mı HAİNLİK olur bu ülkeye ” diyeceksiniz! …Yeni okudum.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s