4 January, 2022 05:08

GÖK KUBBEYİ BAŞLARINA YIKARIZ!

“Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır.” Mustafa Kemal ATATÜRK!

“AKP, amacı demokratik rejimi yıkıp, yerine federe bir din (İhvan’cı) devleti koymak isteyen, suça bulaşmış, Anayasa Mahkemesi tarafından “Laiklik karşıtı eylemlerin odağı olduğu” gerekçesiyle mahkum edilmiş, organize suç örgütü gibi çalışan bir partidir.” Rifat Serdaroğlu!

AKP’li İçişleri Bakanı Soylu, İBB Başkanı İmamoğlu için müfettiş gönderince “AKP, İmamoğlu’nu görevden alacak” diye bir haber çıkmıştı! CHP Genel Başkan Yardımcılarından biri; “Eğer AKP, böyle bir şeyi yaparsa biz de
“Gök Kubbeyi Başlarına Yıkarız” dedi…

Gök kubbeyi AKP’nin başına yıkmak ve CHP Yönetimi!
Böyle bir ciddi iddia ortaya atılınca, aklımıza “Yapabilirler mi?
Yoksa daha önce yaptılar da biz mi duymadık” sorusu geldi.
Yukarı baktık, gök kubbe yerinde durduğuna göre, yapmamışlar demek ki!
Veya 20 yılda yaşadığımız olaylar İmamoğlu kadar önemli değil ki, yıkmaya gerek görmediler.

Örneğin;
CHP’li Milletvekilleri, “Kumpas” kurularak yıllarca zindanda tutuldu, CHP Yönetimi de, gök kubbe de yerinde durdu. CHP Milletvekilleri, bir İmamoğlu etmedi!

CIA elemanı FETÖ, devletin en gizli birimlerine davul zurnayla girdi, Kozmik odayı patlattı, 833 vatan evladının ismi açık edildi, hepsi öldürüldü.
833 vatan evladımızın canı bir İmamoğlu etmedi ki, gök kubbe yerinde kaldı!

AKP ve FETÖ, Türk Ordusunun komuta heyetini perişan etti! Tüm Atatürkçü komutanları hapse attı. Askeri okulları, hastaneleri kapattı, Yüksek Yargıyı esir etti, adaleti öldürdü. Andımız kaldırıldı!
Bunların tümü bir İmamoğlu etmedi ki, gök kubbeye bir şey olmadı!

AKP-Akar-Fidan bir istihbarat organizasyonuyla 15 Temmuz Darbe girişimi uyguladılar. İnsanlar, TSK envanterinde olmayan silahlarla öldürüldüler.
Bir gecede yüz binden fazla insan işinden atıldı, on binlercesi tutuklandı. Tüfeklerinde mermi olmayan zavallı Askeri öğrenciler 7’şer defa ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edildiler. FETÖ ile 11 yıl aşk yaşayanlar iktidarda kaldı.
CHP Genel Başkanı ve Heyeti, Erdoğan ve Bahçeli’yi kutlamak için koşa-koşa
“Yenikapı Mitingine” katıldılar. Şükür ki, gök kubbeye bir şey olmadı!

Cumhurbaşkanlığı seçimleri yapıldı.
CHP Adayı; “50 bin Avukatla YSK’nın önündeyim”, İYİ Parti Adayı, “Beni YSK’nın önünden jiletle kazıyamazsınız” dedi. YSK, yasayı çiğneyerek seçimleri çaldı, bu iki arkadaş yoktu ama, gök kubbe yerinde idi!

HDP’nin Belediye Başkanlarını, haklarında yargı kararı olmadan görevden aldılar. Ama HDP’den AKP’ye geçen Belediye Başkanları koltuklarında kaldı!
Bu sayfanın yazarından başka kimse “Utanın, yapamazsınız” bile demedi!

İzmir-Urla CHP’li Belediye Başkanını görevden aldılar. Belediye Meclisinde çoğunluk CHP’de olduğu için, yeni başkanı meclise seçtirmediler, Kaymakam’ı Belediye Başkanı atadılar! İbret olsun diye BİR tane CHP’li gidip de, Urla Belediyesi merdivenlerinde oturup protesto etmedi!

İzmir-Menemen’in CHP’li Belediye Başkanını görevden aldılar, hapse attılar. Belediye Meclisinin İKİ CHP’li üyesini satın alıp AKP’li yaptılar. Yeni Belediye Başkanını bu kez meclise seçtirip, kazanmadıkları koltuğa yüzsüzce ve hırsızlıkla oturdular! Görevden alınan CHP’li Başkan tahliye oldu, görevine iade etmediler. CHP, CHP’li bir milletvekilinin oğlu olan Belediye Başkanını, partiden attı, iyi mi?
Gök kubbe mi? Onu atmadılar, o yerinde idi!

Bunlar, Türk Milletinin gözü önünde yaşandı. Bu tecrübelerden sonra İmamoğlu’nu ve Yavaş’ı görevden alsalar, bizim cesur yürekler gök kubbeyi AKP’nin başına yıkarlar mı? Yoksa yine AKP’yi üzmek istemezler mi??

DOĞRU Parti olarak biz bunu bilemeyiz. Fakat, AKP iyice delirir de böyle bir suç işlerse, demokrasi ve halkın reyinin kutsallığı adına, AKP çetesi ile sonuna kadar mücadele ederiz.
Ne yapacağımızı da o zaman Türk Milleti görür…

7-8 Ocak’ta Gaziantep’ten Türk Milletine sesleneceğiz. Bekleriz…

Sağlık ve başarı dileklerimle 04 Ocak 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s