5 January, 2022 03:56

İKİ SUÇ DUYURUSU DAHA!

AKP ve FETÖ’cu Şirket, İnsan Sağlığına Tecavüz Ediyor!
İlk yerli aşı Türkovac’ın Şanlıurfa’da üretimini yapan Dollvet Biyoteknoloji A.Ş
2002 yılında Abdulkadir Göncü, Fethi Göncü, Eyüp Sabri Göncü, Eyüp Sabri Ertekin, Gülçin Ertekin ve Emine Yıldız tarafından kuruldu.
Şirket ortağı ve Şanlıurfa Tic. San. Odası Bşk’ı Eyüp Sabri Ertekin 25 Eylül 2020’de FETÖ’ya üye olmak suçundan tutuklandı. Diğer ortak Abdulkadir Göncü ise Şanlıurfa “FETÖ Ana Davasında” yargılanıp tutuklandı. Ortakların hepsi hisselerini Eyüp Sabri Göncü’ye devretti. O da AKP’den Milletvekili adayı olunca,
soruşturmalar durdu! İnsan sağlığı üzerine hiçbir üretimi olmayan sadece veteriner ilaçları-aşıları üreten bu FETÖ’cu şirket, bir gecede Türkovac adlı insanlarda kullanılacak aşı üretimi izni aldı!

-Türkovac’ın kullanılabilmesi için, “Evre 3”ün en az 40 bin insanda denenmiş olması gerekir. Firma, aşıyı şimdiye kadar sadece 3 bin kişide denedi!
-Aşının kullanabilmesi için farklı ülkelerin her birinde yine 40’ar bin kişide, genetik yapılarında vereceği sonuçlar için denenmiş olması gerekir.
Firma ABD’de yaptığı başvuruda, Amerika’da 40 bin 800 kişi üzerinde güvenlik testlerinin yapılacağını ve en erken 31 Mart 2023 yılında tamamlanacağını taahhüt etmiştir.
– Firma bir hafta önce Ankara’ya 150 bin doz aşı göndermiştir. Bu aşılar ertesi gün hastanelere dağıtılmıştır Halbuki 1262 Sayılı Yasaya göre aşıların biyolojik güvenliği için kullanılmadan evvel güvenlik testlerinin yapılması şarttır. Bu testler en az 14 gün sürmektedir! Firma AKP’nin korumasıyla, insan sağlığını ciddi tehlikeye atmış, 40 bin kişide yapılması gereken güvenlik testlerini, bundan haberi olmayan kişileri kobay olarak kullanmış olacaktır!

DOĞRU Parti olarak, İnsan Sağlığına yol açacak hatalara geçit verdiği için AKP Yönetimi-Bakanlık ve üretici firma hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına
suç duyurusunda bulunacağız. Bu konuda belgeler yazılı ve görüntülü olarak
suç duyurusu sırasında kamuoyuna takdim edilecektir…

Ziraat Katılım Bankası Anayasa İhlal Suçu İşlemiştir;
Laiklik İlkesi, Cumhuriyetimizin, Ulus Devletimizin, Üniter yapımızın temel taşıdır. İhvancıların, seccade şeytanlarının, insanları din üzerinden dolandıran iblislerin hedefi hep laiklik ilkesini yıkmak olmuştur. AKP ile bu saldırılar, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının gözleri önünde, Anayasamızı her gün bıçaklar gibi artarak sürdürülmektedir.

Erdoğan, bu Anayasa İhlallerinin başını çekmektedir. Erdoğan başı çekince, kendilerini devletin kurumu olarak değil de, Sarayın kurumları olarak görenler koyun gibi onu takip etmekteler. Ziraat Kalkınma Bankasının yaptığı da tam bir Anayasa İhlal suçudur.
Ziraat Kalkınma Bankası, tamamı T. C Hazinesi tarafından ödenmiş bir
KAMU KURULUŞUDUR. Bu devlet kurumu geçen hafta, kur korumalı TL hesaplarına, Arapça yazılmış, Hafızlık belgesi verilir gibi bir “İCAZET” belgesi yayınlamıştır.

Anayasamızın 3’ncü maddesi; Türkiye Cumhuriyeti’nin dili Türkçedir.
Dolayısıyla Arapça harf ve cümlelerle başlayan bu yazı Anayasamızın ilgili maddesini açıkça ve lafzen ihlal etmiştir. Ayrıca bu yazıda İslam ilke ve kurallarına atıfta bulunmak suretiyle yine Anayasamızın “Cumhuriyetin Nitelikleri” başlıklı 2’nci maddesinde yer alan “Laiklik İlkesini” de ihlal etmiştir.
Belge Türk Hukukuna uygunluktan değil, “İslam Faiz İlke ve Esaslarına uygunluktan” söz etmektedir.

DOĞRU Parti olarak biz, işlenen bu “Anayasa İhlal Suçu” nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağız…

Aziz Türk Milleti;
Önemli olan bu hukuksuzlukların devletin kaydına girmesidir,
Yakında hesap günü gelecektir…

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene!

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Ocak 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “5 January, 2022 03:56

  1. Ülkede durum şudur ;
    AKP’li isen her türlü suç serbest.

  2. Çok iyi etmişsiniz.Devletin hafızasına kaydedilmelidir. Bir gün hesap vereceklerdir. Amaçları ufak ufak LAİKLİK delinerek dinciliğe yol almaktır. Yazık oluyor bu cennet ülkeme!

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s