16 November, 2022 03:15

BİZ SEVE SEVE BORCUMUZU ÖDERİZ!

Selahattin Demirtaş!
HDP Eski Genel Başkanı. “Apo’nun Heykelini Türkiye’ye dikeceğim”,
“PKK, Terör örgütü değildir”
diyen adam! 49 Yaşında, Avukat. Kardeşi
Nurettin Demirtaş 2018 yılından beri en çok aranan ve malvarlığına el konulmuş, Türk Askeri ve Polisi için ölüm emri vermiş PKK Narko-Terör örgütünün üst düzey Komutanlarından biri!

Çetin Doğan!
E. Orgeneral. Ege Ordu ve 1. Ordu Komutanı. 2003’te emekli oldu.
82 yaşında. Kişisel bakımı için desteğe muhtaç. Cezaevinde kalmaması gerek. Çok ciddi sağlık problemleri var. Şu an tutuklu olan FETÖ’cu Savcı ve Yargıçların kumpas iddianame ve kararlarıyla ömür boyu hapse mahkum edildi.

Demirtaş, Edirne Cezaevinde kalıyor. Yargılanması ve cezaevinde tutulmasında ciddi hukuksuzluklar olduğu hukukçuların görüşü.
Babası By-Pass operasyonu geçiriyor. Demirtaş Adalet Bakanlığına müracaat ediyor, izin veriliyor. Demirtaş ve T.C Devletinin verdiği Jandarmalar, HDP’nin kiraladığı “Özel Jet” (Askeri Jet iddiaları da var, henüz doğrulatamadık) ile Diyarbakır’a gidiyor, ana-babasını görüyor, hasret gideriyor ve tekrar “Özel Jet” ile Edirne’ye getirilip cezaevine konuluyor!

Doğan, İzmir 1 No’lu F Tipi Cezaevinde kalıyor. Yargılanması ve cezaevinde tutulmasında ciddi hukuksuzluklar var. Cezaevindeki diğer Atatürkçü Komutanlar gibi, tamamen AKP İktidarının Türk Ordusuna olan düşmanlığının sonucu olarak tutuklu. Çok önemli sağlık problemleri yaşıyor.
Kişisel bakımı için desteğe muhtaç. Tedavi için İstanbul’a gitmesi gerek.
İzin veriliyor ama yönetmelik gereği, devletin vereceği görevli Jandarmaların uçak-yemek-yolluk paralarının Çetin Doğan tarafından ödenmesi lazım.
Doğan; “Benim maaşımdan başka gelirim yok. Ben ödeyemem, devletime de yük olmak istemem” diyor ve İstanbul’a gitmekten vazgeçiyor!

Aziz Türk Milleti;
Benim derdim Demirtaş’ın özel jetle ziyarette bulunması değildir. Bu işte bir usulsüzlük varsa onun da hesabını mutlaka sorarız.
Benim derdim, Türk Ordusunun şerefli bir Ordu Komutanına, T.C Devletini yönetenlerin layık gördükleri muameledir. Ben bunun hesabını sorumlulardan dibine kadar sorarım. Eğer ömrüm yetmezse, benden sonra DOĞRU Partiyi yönetecek arkadaşlarım bu hesabı sormazlarsa, iki elim de onların yakasında olacaktır!

Bu coğrafyada Türk olmak, devlete ve millete sadık olmak, namusunla görev yapmak, devletin verdiği maaşla ve onurunla başı dik olarak yaşamak çok zordur. Böyle olduğu zaman, makbul adam olmazsın.
Hele Bakanlık-Genelkurmay Başkanlığı-Ordu Komutanlığı- Generallik-Amirallik yapacak seviyeye gelmişsen, hele bir de Atatürk’e ve onun ilke ve devrimlerine bağlıysan, başın sıkıştığında yapayalnız kaldığını görürsün. Hatta sana ZEVZEK diyen Cemaat artıkları bile çıkar. Kalan ömrün mahkemelerde, zindanlarda geçer. Ailen de seninle aynı kaderi yaşar, kimse de hatırını bile sormaz!

Amma, görev yaparken adına cami yaptıracak kadar zenginleşirsen, devletin köşküne çökersen, devletin helikopterini- uçaklarını özel aracın olarak kullanırsan, dalmak için askeri helikopter kullanırsan, Atatürk’e ana avrat küfreden şerefsizleri evlerinde ziyaret edersen, çakma darbe planlar ve devletin
o yüce makamını hırsızlara peşkeş çekersen, hiç yalnız ve parasız kalmazsın.

Aziz Türk Milleti;
Senin huzurun, çocuklarının rahatı ve güveni için ömrünü dağlarda terörist peşinde harcayan, rütbesi ne olursa olsun, bu uğurda can veren, şehit olan, gazi olan kahramanlarına ve devlet adamlarına sahip çıkarsan, saygı gösterirsen MİLLET olursun. Millet olmayı hak edersen kendi devletini kurarsın.
Aynen Atatürk’ün yaptığı gibi.

Senin devletin, Emperyalist Devletlerin Ortadoğu’da cetvelle çizdiği ve
“Aha burası senin devletin” dediği devlet değildir.
Türk Devleti; Başta Atatürk, silah arkadaşları ve tüm Türk Milleti tarafından savaşarak, can vererek Misak-ı Milli sınırlarını çizmiş ve Türk Milleti tarafından kurulmuştur.
Bu devletin çatısı altında nefes alan herkes devletine ve görevlerini hakkıyla ve namusuyla yapan görevlilerine sahip çıkmak zorundadır.
İşte o zaman Atatürk’ün dediği gibi olursun.
“Taş kırılır, Tunç erir, ama Türklük ebedidir. Atatürk”

Sevgili Çetin Doğan Paşam ve zindandaki Kahramanlarımız;
Bizler sizinleyiz. Uçağımız, Jetimiz yok ama helal kazançla alınmış tüm varlıklarımız sizlerin ve ailelerinizin emrindedir. Size bir telefon kadar yakınız. Yeter ki söyleyin!

Sağlık ve başarı dileklerimle 16 Kasım 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s