HESAP GÜNÜ

30 Mart, “Kesin Hesap Günü” yani Türk Milletinin hesabı kesin olarak kapatacağı gün değildir. Ama Türk Milletinin, Erdoğan’ı karşısına alıp,
“otur bakalım efendi, söyleyeceklerimi dinle” diye kesin emir vereceği gündür.
Yani 30 Mart “Arifedir.” Bayram ise çok yakın bir zamanda Türk Milletinin önüne gelecek genel seçimle yaşanacaktır.

Otur bakalım Tayyip Bey;
Hamdi Sedefçi- Hakan Tırtan ve Selçuk Karaosmanoğlu gibi kendi çıkarlarını, Türkiye’nin çıkarlarının üstünde tutan diktatör destekçileri, sizler de patronunuz gibi uslu-uslu dinleyin…

Dinimi yaşayamıyorum” , “İnancım yüzünden zulüm görüyorum” diye dindar görünüp, tüm politikanızı din istismarı yaparak gerçekleştirdiniz.
Siyasal İslam’ın temsilcisiyim, tüm İslam Dünyasına “Ilımlı İslam- Demokrasi” birlikteliğini biz göstereceğiz, dediniz.
İnanç yüzünden yaşanan yasakları kaldıracağız, dediniz.
Allah rızası için doğruyu söyleyin, bu yazdıklarımı yapmadınız mı?

12 senedir tek başınıza iktidardasınız.
Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in yasakladığı, yapmayın dediği ne varsa onu yaptınız…

*Hırsızlık yaptınız. Ailece-eş-dost-yandaş beraberce Türkiye’yi soydunuz.
*Yalan söylediniz. Söylediğiniz yalanlar ansiklopedi oldu.
*Fitne yaptınız- Tahrik ettiniz. Camide içki içtiler, başörtülü bacımıza saldırdılar diye yalan söyleyip, insanları birbirine düşman ettiniz.
*Kur’an-ı Kerim ve ayetler ile utanmadan alay ettiniz. Alay eden şebeleke
kucak açtınız.
*Devletimizi çökertmek için çalıştınız. Devletin Kozmik odalarına girip, gizli bilgilerimizi Pers Uşaklarının eline verdiniz.
*Türk Devletinin Kahramanlarına kumpas kurup iftira attınız. Türk Askeri “Camileri bombalayacakmış” dediniz, Türk Milletini savaşa sokmak için, türbeyi bombalama planları yaptınız.
*Kul Hakkı yediniz. Yalan ve iftira ile insanların yıllarını, çocuklarının geleceklerini çaldınız.
*Allah’ı kandırdığınızı sanıp, dinen yasak olan “Muta Nikâhı” nı kullanıp, zina yaptınız.
*Kendinizi yargı yerine koyup, elinizde delil olmadan insanlara yargısız infaz yapıp, ağır hakaretlerde bulundunuz.

Bunlarla yetindiniz mi? Keşke bu kadarla kalsaydı!
-Cumhuriyetin tüm eserlerini, 2-3 yıllık kira gelirleri karşılığı bedelle peşkeş çektiniz.
-12 senede, tüm Cumhuriyet tarihince yapılan borcun 3 katından fazlasını Türk Milletinin sırtına yüklediniz.
-Ülkemizin bir bölgesinde Türk Bayrağı asılamaz hale geldi. Bu dönemde ilk kez Türk Bayrağı, “tahrik unsuru” olarak kabul edilip, PKK’lılar tahrik olmasın diye indirildi.
-Ülkemizin bir bölgesinde PKK kendi Asayiş Gücünü, Vergi Toplama Birimlerini, kendi mahkemelerini kurdu ve 30 Mart’tan sonra Özerklik açıklayacağını ilan etti.
-Çevremizde, rahatlıkla gidip ziyaret edeceğimiz ülke kalmadı. Bir dünya devleti olan TC Devletinin Başbakanı bugün için, Şam’a-Bağdat’a-Gazze’ye-Tunus’a- Trablus’a- Kahire’ye hatta Washington’a gidemez hale gelmiştir.
-Türkiye’yi 12 senedir yönetip, üstüne “Paralel Devlet var, çok safmışız” demek, “Ey Türk Milleti, ben bu işi yapamıyorum, ben adam değilmişim” demekten başka bir şey değildir.

Ey Türk Milleti;
Akıllı insanlara, lafın tamamı anlatılmaz. Kısa ve özet olarak 12 yıldır neler yaşadığımızı anlattım. Ülkenizi seven insanlar olarak, Türkiye’mizin yurtdışındaki itibarının ne hale getirildiğini öğrenmeden sandığa gitmeyin. Yasaklar ülkesi haline gelen Türkiye’de, henüz internet varken, dış basını okuyun.
Okuyun ama lütfen sinirden tırnaklarınızı yemeyin. Sandığa gidin, gitmeyenleri götürün, oyunuzu kullanın ve sandığa sahip çıkın.

Tayyip Bey, 30 Mart’tan sonra seninle ve iktidarınla mücadeleye devam edeceğiz. Umarım ve temenni ederim ki, bir an için hırsını kontrol eder ve kendini hesaba çekersin.

Sizlere gelince, Tayyip Bey’in “Yan Baskıcıları” olan çıkarcılar;
Neye ve kime hizmet ettiğinizi hala anlayamadınız mı? Sizin poponuzun koltuk derdi, Türk Milletinin geleceğinden daha mı kıymetli? Bu yüzden mi oyları bölüyorsunuz? İnanın 30 Mart’tan sonra ne sokağa çıkabileceksiniz, ne de konuşacak birini bulabileceksiniz. Kendi düşen ağlamaz!…
Sağlık ve başarı dileklerimle 29 Mart 2014
Rifat Serdaroğlu

5 thoughts on “HESAP GÜNÜ

  1. Bunlar secımde hile yapacaklar bu kesin. Marmaris köylerinde doldurulmuş oy pusulaları dağıtmışlar seçimden sonra boşunu getirene altın vereceklermiş.

    Savaş başlatma amaçlarından birisi de , bozulan ekonomiyi bu savaşa yükleyebilmek Öteyandan bunların tabanı inatla inanmaya devam ediyor. Büyük bir kesim maaşa bağlanmış. Hatta çalarsa çalsın diyorlar. Ötekiler de çaldı ama bir şey vermedi diyorlar. Bunlar nasıl bir hainler, akıl almıyor.

    Saygılarımla Melike Ayarcı

  2. Yemin ediyorum Rifat Hocam,Bunlar Türkiye`yi bitirmeyi kafaya koymuslar 40 Apo bir araya gelse bunlarin verdigi zarari veremezdi.Ne demek Baska Ülke topraklarina sirf Hirsizliklari hainlikleri örtbas edilsin diye bir senaryo uydurup saldirmak?Kendi askerimizi öldürecegiz,kendi topraklarimiza füze attiracagiz bu arada türbe yi de yerle bir edip nasil Osmanli hayrani oldugumuzu da güya göstermis olacagiz…Bu resmen Vatana ihanet, kendi askerine milletine ÖLÜM EMRI vermek akilalir bir tarafi yok.Genelkurmay 2.Baskani da dünden razi baliklama atliyor ve daha önce de muhalifleri silah ve muhimatla destekledigini ifade ediyor digerleri dersen yine öyle bir akli basinda insan:Durun ya Siz ne yapiyorsunuz,Bu savas dir Ülkemize milletimize agir külfetler getirir diyemiyor…Daha ne kadar Ülkemize zarar vermelerini yalan dolan iftira ve hainlik etmelerine göz yumacagiz?Diger yandan Burakcan in katilini 2 dk. heryere kanitli olsun olmasin duyurdu:DHKPC imis,Nigde de kendi siyasi zihniyetine mensup asker ve polis katillerin kim olduklarina dair hicbir yerde aciklama yapamadi üstelik O Katiller ki.Asker öldürerek Sevap isledigini öne süren sapiklar ve na yazik ki, bunlar Türkiye nin her tarafinda Pkk gibi canli bomba gibi geziyorlar sadece zamani ve sartlari bekliyorlar eylem yapmak icin sokaga cikip alisveris yapmak artik cesaret isi olacak …Ben nunlari yazarken ürperiyorum ülkem adina cok korkuyorum ne tadimiz ne tuzumuz kaldi hergün gerilim hergün santaj,hergün belalti,kanun tanimazlik,biktim artik umudum kalmadi coktan istifa edip gitmesi gereken bir tip bir de inadina herkesi Ahlaksizlik ve Utanmazlikla suclamaz mi Ozaman tamamen kafayi yiyecek hale geliyorum ve söyliyecek kelime bulamiyorum.Bunlarda kesin OMURGA denen birsey yok.belli oldu.Saygilarimla

  3. Allahim ne gunah ne vebal aldilar sirtlarina ya rabbim. Tek uzuntum bunlara oy verenlere. Hersey bittikten sonra “ellerim kirilaydi da vermeyeydim” laflarini cok duyacagiz gibi

  4. Hesap Günü | EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR.

  5.  yoksa her ikisini de Türkiyede üretenler mi? Facebook’ta da paylaş Mehmet Tanberk Olarak Paylaşılıyor (Sen değil misin?) Yorum yap… * Facebook * Yahoo * AOL * HotmailYorum yap…FacebookYahooAOLWindows Live * * Düzenle… * Sil…Mehmet Tanberk· Üst Düzey Yorumcu · Hacettepe Halk; AKP için söylenenlere büyük çoğunlukla inanmadı.Çünkü muhalefet daima yalan söyledi. En aşağılık yalanları da AKP nin doğuyu Ermenistana, Güney doğuyu kuzey Iraka vereceği, Kıbrısı da Yunanistana bırakacağı palavrasıydı. Beyefendilerin masa başında hazırladığı uydurma bölünme haritalarına, yerel seçimlerde; ne Erzurum inandı ne Erzincan. Ne Urfayı kandırabildiler, ne Gaziantep’i. Kuzey Kıbrısı bırakacak bir iktidar oraya Akdeniz altından su borusu döşer mi? Yolsuzluk yaptı yaygarası kopardıkları Kayseri belediye başkanına, halk yerel seçimde %60 oy verdi. Eğer AKP hakkındaki yolsuzluk iddiaları kanıtlansaydı bile halkın büyük çoğunluğu yine CHP ye oy vermezdi. Çünkü halk namuslu başbakanı 70 li yılların sonunda denedi. İki yılda Türkiyeyi 70 sente muhtaç bıraktı. Ülkemizin Yunanistanla beraber A.B. ye girmesini engelledi. Aptal sandıkları halk soruyor. Ordumuzun tanklarının modernizasyonu işini 600 milyon dolara İsraile yaptıranlar ve insansız hava araçlarına milyarlar ödeyen namuslular mı tercih edilir, yoksa her ikisini de Türkiyede üretenler mi?

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s