ÇIKIN ŞU SARAYDAN

O Saray’da ne zaman ve nasıl gönül huzuru ile oturabilirsiniz, anlatayım mı?

Şahsınıza, ailenize, danışmanlarınıza, Saray mensuplarına sağladığınız sağlık hizmetini, her bir vatandaşımız için sağladığınızda, oturabilirsiniz!

Saray’da hepinizin günde üç öğün beslendiğiniz kadarını, asgari ücretle çalışan bir babaya da karşılıksız olarak verdiğinizde, oturabilirsiniz!

Televizyonlara çıkıp gururla “Suriyeli sığınmacılara 40 Milyar dolar harcadık, gerekirse bir kırk milyar dolar daha harcarız. Benim milletimin kesesi bereketlidir” diye söylediğiniz sözü,
“Her şeyin asıl sahibi Türk Milletidir. Suriyeli sığınmacılara 40 Milyar dolar harcayan Türk Devleti, kendi öz milletine on tane-yüz tane 40 milyar dolar harcayacaktır” der ve gereğini yaparsanız, oturabilirsiniz.

O Saray’da sizler rahat etmek istiyorsanız, Türk Milletinin parasıyla lüks içinde yaşamaya son vermelisiniz. Fedakarlığı artık Türk Milletinden beklemeyin! Verecek bir şeyimiz kalmadı.
Sizler örnek olun! Virüs Fonu oluşturun. Nasıl mı?
Önce, bir türlü inkar edemediğiniz ve nasıl edindiğinizi bilemediğimiz, yurtdışındaki mal varlığınızı, Türk Hazinesine bağışlayın. 48 saate sıfırlamayı bitiremediğiniz balya-balya avroları da hazineye verin.
Saatçi Zafer, Boyunsuz Muammer, Eskort Egemen, TOKİ Bakanı Erdoğan, ayakkabı kutusu milyarderi bankacı, her büyük devlet ihalesini kazanan müteahhitleriniz de paralarını fona koysunlar.
Hem sizler rahatlarsınız, hem de bu salgından fakir fukara zarar görmeden kurtuluruz.

Suriyeli sığınmacılara gösterdiğiniz cömertliği, Türk Milletine de göstermek sizlere çok mu zor geliyor?
Yapmayacaksanız, çıkın o Saray’dan! Türk Milletinin arasına, tüm servetinizin “Tek yüzük” olduğu, kaçak gecekonduda oturduğunuz günlere geri dönün…

Değerli Okurlar;
Hepimiz şu gerçeği çok iyi anlamalıyız.
Virüs salgınını başta sağlık çalışanlarımızın, güvenlik güçlerimizin, yerel yönetimlerimizin özverili çalışmalarıyla yeneceğiz. Çalışmaları organize edecek kapasitede bir siyasi irade yok. Karışmamaları bizlere yapacakları en büyük hizmet olur. Hepimiz, sağlık çalışanlarımızın dediklerine mutlaka uymalıyız.

Bu arada, çevremizde işe gidemediği için zor durumda olan insanlara, komşularımıza destek olmalı, eksiklerimizi tamamlamalıyız.
Bunu başarırsak, en az kayıpla salgını atlatırız.

Sonrası kolay! Baharla birlikte, Demokrasimize, laik cumhuriyetimize, hukuk devletimize, özgürlüklerimize, yaşam tarzımıza, Atatürk’ümüze, bilime ve akla musallat olan virüsleri temizleme görevimiz var.

Çoban Ateşi Hareketi, Türk Milletine tebelleş olan bu virüsleri, yakıp yok edecektir.
Yeter ki birlik olalım ve sağlam duralım.

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle 25 Mart 2020
Rifat Serdaroğlu

One thought on “ÇIKIN ŞU SARAYDAN

  1. Göğsünde yahudi nişanı sırtında şövalye kıyafeti ile BOP (israil genişleme’den görevli) türk milliyetçiliğini ayaklar altına alacağını diyarbakırı BOP un şehri yapacağını şöleyen ve diyarbakır’da ne mutlu türküm panosunu kaldırtan resmi kurumlar ‘dan T.C ibaresini kaldırtan kişiden üzüntülü olup türk milletinin yanıda olmasını belersiniz

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s