SURİYELİLERİN PARTİSİ AKP

SURİYELİLERİN PARTİSİ AKP

AKP 9 yıldır, ülkesini savunmaktan aciz, korkak Suriyeli sığınmacıları
Türk Milletine besletiyor!
Türkiye’deki Suriyeliler, Türk Milletinden daha iyi şartlarda yaşıyor.
Sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanıyorlar. Türk Milletinden biri sağlık primlerini ödeyemezse devlet hastanelerinden hizmet alamaz ama Suriyeliler bir kuruş alamadan her türlü sağlık hizmetinden yararlanırlar.
Türk çocukları, üniversiteye girebilmek için analarından emdikleri süt burunlarından gelir, ailesi kurstan kursa, imtihandan imtihana çocuğunu yetiştirmek için çırpınır durur, Suriyeli gençler ise, beş üniversitemizin istediği bölümüne sınavsız girebilir.
Elektriği bile, Barzani gibi bizden çok ucuza alırlar…

Adı; Alaeddın Almubarak (Suriyeli Sığınmacı) Bakkal Dükkanı işletiyor.
2021 Ocak Ayında Türk Devleti kendisine 31 bin 920 lira (Yabancılara Yönelik Sosyal Uyum Yardımı) ödedi. Ayrıca (Şartlı Eğitim Yardımı) olarak 240 TL ödedi. Elektrik Desteği Yardımı da yapılacak… Alın size belgesi…

Adı; Ramazan Türkoğlu 28 yaşında, evli, 1 kız çocuğu var. Evi kira. Bir restoranda garson. Pandemi nedeniyle çalıştığı iş yeri kapandığından 6 aydır işsiz. Her ay bir faturasını ödeyemiyor. Bu ay evin elektriği kesilecek.
Türk Devletinden ne kadar yardım aldı; Sıfır lira…

Başka sözüm yok!
Kendi insanını düşünmeyen, kendi insanından esirgediğini elin kaçaklarına çekinmeden, utanmadan veren, kendi garibanı evsiz iken radikal örgütlerin militanlarına ev bağışlayan, servetleri şaibeli kişiler Türk Milletini asla temsil edemez.
Gereği, anayasa ve yasalar çerçevesinde, demokratik yolla yapılacak ve Türk Milletinin sırtındaki sülükler koparılıp atılacaktır.
DOĞRU Parti bunun için vardır…

Sağlık ve başarı dileklerimle 15 Ocak 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

3 thoughts on “SURİYELİLERİN PARTİSİ AKP

  1. Sayin Serdaroglu,

    Aklina,eline.diline saglik. Saglik ve esenlikler dilerim. Ali Kulcay

  2. Merhaba Sayın Bakanım ,
    İYİ ki varsınız, sizin dik duruş ve cesaretiniz bize moral oluyor. Yazılarınızı günlük olarak ve muntazam takip ediyorum. Yüreğinize sağlık, Allah zeval vermesin. Sizin gösterdiğiniz cesaretin en az yarısı CUMHURİYET SAVCILARINDA olsa idi, biz bu gün daha moralli günler yaşardık..

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s