TÜRK MİLLETİNE AÇIK ÇAĞRI

TÜRK MİLLETİNE AÇIK ÇAĞRI

PKK Narko Terör Örgütü, Türk Askerlerini, Türk Polislerini, Türk Vatandaşlarını kendi vatanımızda kendi topraklarımızda, ağaçtan armut toplar gibi topladı ve dağa kaçırdı!

Ülkeyi yöneten AKP örgütü, 5-6 yıl boyunca kendi insanlarını hiç umursamadı!
Evlatları kaçırılan aileler, devlet yetkilileri ile görüşmek için çırpındılar, bir çare bir umut aradılar.
Koca Türk Devleti, evlatları kaçırılan aileleri HDP İL Binasının önündeki bir çadıra koydu ve her fırsatta bu insanları istismar ederek siyasi rant elde etmeye çalıştı.

İşin en feci yanı ise;
Evlatlarımız PKK’nın elinde esir tutulurken AKP örgütü, Türk Devletinin görevlileri ve TRT elemanlarını Osman Öcalan’a gönderdi. TV çekimleri yapıldı, yayınlandı, seçimler için destek istedi!
Osman Öcalan, yüzlerce askerimizin polisimizin katili olan ve Türk Güvenlik güçleri tarafından aranan bir cani! PKK Narko Terör örgütünün liderinin kardeşi!

AKP örgütünün önderi, Osman Öcalan’dan PKK’nın elindeki insanlarımızın serbest bırakılmasını istedi mi? Hayır!
İstese idi, bugün naaşlarını bile belirlemekte zorlandığımız insanlarımız serbest kalır mıydı? Evet!
Madem, PKK önderinin kardeşinin yerini TV kameraları gönderecek, kayıt yapacak kadar biliniyordu, neden bu katil rehin alıp vatandaşlarımızla takas edilmedi? O zaman, seçimlerde Kürt kökenli vatandaşlarımızın oylarını alınamayacaktı değil mi?
AKP üç-beş oy uğruna, insanlarımızı kurban etmeyi seçti!

Aziz Türk Milleti;
Her şey sizlerin gözünüzün önünde oluyor.
AKP, oy uğruna vatandaşlarının canını hiçe sayarak PKK Narko Terör Örgütü ile seçim ittifakı yaptı. Her genel seçimden önce de bunu yapmıştı!
Kimse “Bilmiyordum, görmedim, duymadım” diyemez.

Çıplak gerçek AKP-PKK seçim işbirliğidir.
Bu iğrenç işbirliğinin en son kanıtı da, hem AKP yetkililerinin hem de PKK önderliğinin “1921 Anayasası” isteme konusundaki telaşlarıdır.

Bu gerçeği görmeyen, görmek istemeyen ya kördür ya da Türk Milletinin düşmanıdır.
Hala AKP’ye ve AKP türevi olan zıpçıktı partilere oy vermeyi düşünen vatandaşlarımız varsa; onlara şu soruyu sormak vatan ve millet severler olarak en doğal hakkımızdır.
“Kör mü oldunuz yoksa aklınızı ve vicdanınızı mı kaybettiniz?”

Sağlık ve başarı dileklerimle 15 Şubat 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

4 thoughts on “TÜRK MİLLETİNE AÇIK ÇAĞRI

 1. * Çukur ve kubur HAİN PKK ilk saldırısını, 15 Ağustos 1984 akşamı, Hakkari’nin Şemdinli ile Siirt’in Eruh ilçesine eş zamanlı olarak yapmıştı.
  * İki mehmetçiğin şehit olduğu, 9 mehmetçik ile 3 sivilin yaralandığı bu saldırının haberi kendisine iletildiğinde Başbakan ÖZAL ilk olarak ” üç beş çabulcunun marifeti ” demişti !..
  * Cumhura da Başkanlık yapmış olduğu dönemde ” anayasayı bir kez delmekle bir şey olmaz ” diyerek tüy dikmiş olan BASİRETLİ ! ülkeye çağ atlatmış beyefendi !..
  * Kaht – ı rical sonucu ÖNGÖRÜSÜZLÜK ülkeyi bu duruma getirdi.YILAN BAŞINI ilk kaldırdığında EZMEZSEN anayasayı delmeye, ŞEHİTLER vermeye, başımız sağolsun demeye devam ederiz…
  * BASIMIZ SAĞOLSUN !..

 2. Hedef erken açıklandığı için 13 şehit verdiğimiz söyleniyor.. Bu basiretsizliğin müsebbipleri cezalandırılmalı.

 3. Anayasa maddeleri, dahil Bütün çiğnenen ve uyulmayan Maddeler ve kanunlar, Tek tek kitap haline getirilip, KANUNLARA UYMAYANLARIN CEZASI İÇİN, TÜM MUHALEFET MİLLETVEKİLLERİ, BİR ARAYA GELİP, TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARINI ÇİĞNEYENLERİ İNCELEME KOMİSYONU KURUP, KOMİSYONUN RAPORLARINI DEĞERLENDİRECEK, TÜRK MİLLETİ ADINA KURULACAK EN YÜKSEK MAHKEME KARARIYLA, CEZALARININ VERİLİP, ACİL SEÇİME GİTME KARARI ÇIKARILMASI Gerektiği kanaatindeyim. Saygılarımla.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s