25 September, 2021 05:36

ERBAŞ’I SIKI TUTUN!

Erdoğan, “Şunu bilsinler ki Ali Erbaş yalnız değildir. Diyanet İşleri Başkanımızı bu noktada biz asla yalnız bırakmayız” dedi.

Aman Ali Erbaş Efendiyi sıkı tutun, sakın bırakmayın! O ve Kılıcı (Atatürk’e hakaret ederken elinde tuttuğu alet) bize çok lazım!
Onsuz olmaz, onun yerini ne İsmail Kahraman tutar ne Ağlayan Kaşar
Bülent Arınç ne de kırıtarak yürüyen Kız Bekir!

Ali Erbaş mutlaka yargılanacak!
Ama önce, gerçek İslam Alimleri tarafından sınava çekilecek!
Dini bilgisi Ebussuud Efendi ayarında mı, Börekçizade Rifat Efendi seviyesinde mi, yoksa Gasilhane İmamı Recep Efendi düzeyinde mi, o araştırılacak!

Ve kendisine sorulacak;
Ali Efendi; Nasıl olurda bir din adamı olarak, burnunun dibindeki hırsızlıkları, gariban Müslümanların seccade şeytanları ve dolandırıcılar tarafından soyulmalarını görmezsin ve bunların aleyhine tek kelime edip, onları DOĞRU’ya davet etmezsin?
Bu devleti kurmuş Müslümanlara hür insan olmayı ve ibadet özgürlüğünü armağan etmiş, senin adının Aleko değil de Ali olmasını sağlamış atamıza hangi cüretle terbiyesizce hakaret edersin?

Ülkede insanlar sıkıntı ve açlık içinde gezerken sen nasıl oluyor da, altın sırmalı kaftanlar, 20 milyon liralık arabalarda gezersin?
Sen Hz. Peygamberimizde, bir gün bile böyle süslü bir kıyafet görülmediğini bilmiyor musun?

Hangi vicdanla, hangi ahlakla, ülkenin çocukları kalacak yurt bulamazken, ülke borç içindeyken, sen dünyanın dört bir tarafına cami yaptırıp Türk Milletinin 500 Milyon Dolar parasını, harman savurur gibi savurursun?
Sende hiç utanma, Allah korkusu kalmadı mı? Sen Hz. Ömer’i de bilmez misin?

Bu sınavdan sonra, tamamı Anayasa’yı ihlal suçu olan konuşmalarını, 5816 sayılı kanunu çiğnemesini ona kim emretti, böyle konuş diye kim tembihledi, kim korkma arkanda bütün ağırlığımla ben varım dedi, sorup öğreneceğiz.

Son olarak bize Mehdi’yi nasıl ve ne zaman beklediğini, Mehdi için ne gibi hazırlıklar yaptığını, İslam Anayasası mucidi ve dilimizi Arapçaya döndürecek SADAT başkanı Adnan Tanrıverdi Efendi ile olan özel münasebetlerini anlatacak.

En sonunda, Diyanet yoluyla devlete sokulan militanları, tarikat ve Cemaatlere aktarılan paraları, Diyanetin yurtiçi ve yurtdışı harcamalarını, yeniden kuracağımız “Hesap Uzmanları Kuruluna” inceletip, Bağımsız Türk Yargısına havale edilecek.

Sayın Erdoğan, Ali Erbaş’a sahip çıkmak öyle lafla olmaz!
Bak adamcağız, kelle koltukta “Din Adamları Devleti” için çalışıyor. Yakında Cami duvarına çarpacak, farkında bile değil!
Bence Ali Efendi’yi, Diyanet İşleri Başkanlığı üzerinde kalmak üzere, Cumhurbaşkanı Yardımcısı veya Varlık Fonu Başkanı yap! Buralar doluysa, Merkez Bankası Başkanı da olur.
Yimpaş Fuat, zaten onun için hazırlanan “Yimpaş” dosyasının altından kalkamaz.
Bırak adam şimdiden müdafaasını yazmaya başlasın!

Bak Ali Efendi;
Bir adet IŞİD Kadısı denen pislik, iki Askerimizin yakılması için fetva verdi.
Adam Türkiye’de. Korunsun diye cezaevinde misafir ediliyor.
Önümüzdeki Cuma hutbesinde, iki Askerimizin yakılması fetvasını veren
pisliği lanetle! Korkma ağzına yapışmaz…

Sağlık ve başarı dileklerimle 25 Eylül 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

3 thoughts on “25 September, 2021 05:36

  1. HDP nin pkk ile arasına koyduğu mesafe, sadece terörü lanetleme seviyesinde ve yetersiz. Ama Parti başkanlarına, Siyasetçilere, gazetecilere, öğrencilere yapılan örgütsel şiddet, hdp binalarına silahlı ve kanlı saldırılar, cemaat ve tarikatların kamuya sızması, mafyanın milliyetçi görünüm alarak varlığını güçlendirmesi terörün batıdaki yüzü. Yönetimi paylaşanlar hdp nin yaptığı kadar bir lanetleme bile yapamıyor. Demek ki terörün iki yüzü var. Terörle mücadelede hattı değil, sathı mücadele şarttır. Yukarıda saydığım tüm terör unsurlarından bugüne kadar uzak kalan (sizlerde dahil) sağdan sola tüm muhalefetin sorunların çözümünde farklı önerileri olsada samimi olduğuna inanıyorum ve bu mücadeleyi kazanacağınıza eminim.

  2. Dış güçler gerçekten var. Dövizi en yüksekten bozduran, sonra faize yüklenen, dövizin minimuma inmesiyle faizden çıkıp yeniden dövize yüklenen. Bu haksız kazanç sahiplerinin dolar sever AKBIYIKLI YABANCILAR olduğu kesin.

  3. Sözün tam anlamıyla ŞAHANE hatta DAHİYANE bir teşhis, teşhir ve tel’in. DAHİ yazarı sevgili SERDAROĞLU’na en yürekten tebrikler, selamlar, saygılar, en iyi dilekler, yeni başarılar. İyi ki var.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s