28 December, 2021 04:24

BİRGÜN HERKES DOĞRUYU BULACAK

Türkiye Cumhuriyeti, iktidarın ihanete varan uygulamaları, muhalefetin beceriksiz ve kararsız davranışlarıyla yangın yerine döndü! Ülkemiz dört bir yandan yakılıyor. Türk Devleti, AKP’nin iktidarda kalabilmesi uğruna ahlaksızca saldırılara maruz kalıyor!

Sözümüzün dinlenmesi için sakal mı bırakmamız lazım? Bilemedim ki!
Halbuki defalarca söyledik;
Nasıl PKK ile müzakere edilmesi terörü sonlandırmaz ise, AKP ile konuşmak da onu demokrat yapmaz. AKP ile demokrasiyi, bir kazana koysanız ve kırk yıl kaynatsanız, yine de AKP’yi demokrat yapamazsınız. Tek yol var.
Türk Milletinin gücünü arkanıza alıp AKP ile toptan ve güçlü mücadele edeceksiniz ve onu sandığa kilitleyeceksiniz. Anahtarı da okyanusa atacaksınız!

8 Eylül 2019’da İmamoğlu için Çoban Ateşi Hareketi Başkanı olarak bir yazı yazmıştım. Dedim ki; “Sizin göreviniz, Bademlerle uyuşmak değil. Tuzağa çekiliyorsunuz. Bademlerin yaptığı ne kadar hırsızlık-yolsuzluk-rüşvet olayı varsa,lütfen halkı bilgilendirin ve yargıya taşıyın. Hepsi devletin kaydına bir kez girsin. Girdi mi bir daha kaybolmaz. Devir yakında değişecek! Bademler itirafçı olup kendilerini kurtarmak için devlet görevlilerinin önünde sıraya girecek. Sakın geri durma! Durduğun ve Bademlerle anlaştığın an seni görevden alırlar! Gerçeğin ışığını, adaletin projektörünü bademlerin üzerine tut.
Tut ki Türk Milleti gerçekleri öğrensin…”

12 Haziran 2021’de Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına “AKP Kapatılmalıdır” diye gerekçeleriyle bir yazı daha yazdım. AKP, Anayasa Mahkemesi kararıyla “Laiklik karşıtı eylemlerin odağı” olarak kabul edilmiş ve mahkum edilmiştir. Ayrıca AKP, Yargıtay kararıyla “Silahlı Terörist Örgüt” olarak kabul edilmiş FETÖ’ye, 11 yıl boyunca yardım ve yataklık etmiştir.

Göreve geldikleri andan itibaren sadece konuşan ve bir türlü Türk Milletinin muhalefet Partileri gibi “Dik Duruş” sergileyememiş Genel Başkanların iyiniyetli olduklarına inanmak istiyorum.

Ama siz, 17/25 Aralık 2013’te “Hırsızlıkları, yolsuzlukları, rüşvetleri ve FETÖ ile işbirliği” kanıtlanmış AKP’nin, 7 Ağustos 2016’da tertiplediği Yenikapı Mitingine katılır ve orada konuşma yaparsanız, 15 Temmuz’u da, AKP-FETÖ İşbirliğini meşrulaştırmış olursunuz. AKP’nin tüm kötülüklerinde büyük pay sahibi olan AKP Larvaları ile işbirliğine giderseniz, AKP icraatlarını desteklemiş olursunuz. Sizi izleyen Türk Milleti şöyle düşünür; “Demek ki Tayyip haklıymış. Bak hepsi mitinge gidip, konuşarak Tayyip’in dizinin dibine oturdular. Yetinmediler bir de Tayyip’in adamları olan Davutoğlu-Babacan ile iş tutuyorlar!”
Bunları düşünmek ve Türk Milletini anlamak bu kadar mı zor?

Ya diğeri! Hem AKP ve Erdoğan’ı ihanetle suçlayacaksınız, hem de Türk Ordusunu hiçe sayan ve ona Ege adalarımızı peşkeş çeken AKP gibi bakıp, haklarımızı savunan emekli Amirallerimize “Zevzek” diyeceksiniz, sonra da Erdoğan’ın eline iki yıllık savaş çıkarma yetkisini vereceksiniz! Siyaset bir duruş sanatıdır!

Böyle kaymaklı kadayıf gibi muhalefet partilerine AKP ve Erdoğan’ın yapabileceklerini düşünelim ve uyarı görevimizi bir daha yapalım;
-AKP üst yönetimi, Erdoğan ve Soylu, iktidardan düştükleri an yargılanacaklarını bilmiyorlar mı?
-Yurtiçinde ve yurtdışında kalacak yerleri olmadığını bilmiyorlar mı?
-Bu şartlarda sizler, AKP’nin “Buyrun iktidar olun ve bizi yargılayın”
diyeceğini mi sanıyorsunuz?
-AKP’nin emrine girmiş Yüksek Yargıyı, yasa tanımayan YSK’yı, Peker’in dostu (!) İçişleri Bakanını ve Hulusi Akar-Hakan Fidan ikilisini hiç unutmayın!

-AKP, fırsat bulduğu an İmamoğlu’nu ve Yavaş’ı görevden alır. Hem de seçilme haklarını ellerinden alarak! Bunu da “teröristleri temizliyoruz” propagandası yapar. Çünkü bu ikilinin, Erdoğan’ı sandıkta mağlup etmeleri kesindir. Erdoğan’ın tercihi, karşısına Kılıçdaroğlu’nun veya yine Abdullah Gül’ün Ekmelettin’i gibi birinin rakip olarak çıkmasıdır.
-AKP, eğer toplumsal bir dirençle karşılaşmazsa, seri halde tutuklamalar yapar. (BDDK’nın, ülkemizin dürüst ekonomistlerini hapisle tehdidi ilk işarettir.)
-AKP ve Erdoğan, kesin olarak kazanacağı seçimin maddi ve manevi şartlarını oluşturmadan asla seçime gitmez.
-AKP; ancak Anayasal çerçevede beraberce oluşturulacak geniş tabanlı toplumsal muhalefetle sandığa götürülebilir.
-İşlevsiz Doçent Püskevitçi’yi de sakın ola ki unutmayın. Ne de olsa Çakıcı’nın dava arkadaşı…

Ey Güzel Rabbim! Bizi neyle sınıyorsun? Tüm çapsızları, yamukları, hainleri
bir çuvala doldurup ülkemizin üzerine serptin! Hadi şimdi düzeltin, diyorsun!

Düzelteceğiz ama, herkesin bir an önce DOĞRU’yu bulması için yardım et Allah’ım…

Sağlık ve başarı dileklerimle 28 Aralık 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “28 December, 2021 04:24

  1. Mevcut rejimi teşhir eden MUHTEŞEM bir teşhis ve tesbit, muhalefete tamamen HAKLI bir eleştiri, Yüce Tanrı’ya ise EN ULU VE KUTSAL bir ulusal ve toplumsal dua. Kalbine, beynine, eline ve kalemine sağlık sevgili SERDAROĞLU. İyi ki varsın.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s