NE YAPMALISINIZ?

Öyle bir noktadayız ki, ya AKP iktidarını demokratik yolla göndereceğiz ya da son devletimiz olan T.C Devleti için Fatiha okuyacağız.
Eğer Türk Milleti olarak, seccademize dadanmış şeytanları, İhvancıları, Muaviye özentilerini, devlet hazinesini talan eden soyguncuları, biatçıları iktidardan indirmeyi beceremezsek önümüz çok karanlık!

Artık gerçekleri görmek zorundayız.
Konu Türk Vatanı olunca, kimseye keyif bağışlayacak halimiz yok.
Kripto AKP’lilere, tarikat artıklarına, “istikrar var para kazanıyoruz” diyen eblehlere, demokratik rejimi korumanın hepimizin görevi olduğundan habersiz fikirsizlere acıyacak durumumuz yok…

Lütfen herkes kendine şunları sorsun;
-AKP, bu noktadan sonra Anayasal sınırlar içine döner mi?
-AKP, bu andan sonra demokrat olabilir mi?
-AKP, bundan sonra hukuk devletini ister mi?
-AKP, artık Laik Cumhuriyeti savunur mu?
-AKP, soygundan ve yalan söylemekten vaz geçer mi?
Cumhuriyet değerlerimizi ve demokratik kuralları, AKP ile aynı kazana koysak ve kırk yıl kaynatsak AKP yine bu değerlerle kaynaşamaz.

Ortak kanımız bu ise, öncelikle yapılması gerekenler şunlardır;
-Bundan böyle AKP’ye söylenecek söz kalmamıştır. AKP muhatap alınmamalı ve yok sayılmalıdır.
-AKP’nin tahriklerine, tuzaklarına, kumpaslarına karşı, Türk Milleti olarak uyanık ve dikkatli olmalıyız.

Göreve davet etmek istediğimiz öncelikli gruplar şunlardır;
Emekli Askerler, emekli bürokratlar, emekli üniversite hocaları, emekli öğretmenler, emekli Yargıçlar ve Savcılar, tüm işçi ve memur emeklileri, tüm sivil toplum kuruluşları, sendikalar, gençlerimiz ve özellikle kadınlarımız…

Görev, TBMM’nin kuruluşunun 100’üncü yılı olan 23 Nisan 2020 tarihinde başlamalıdır;
Sayıları yüz binleri bulacak Türk Aydınları, aydınlatma ve doğruları Türk Milletine anlatma seferberliğine katılmalıdır. Vatanseverler, öncelikle kendi aile çevremizdeki gençlere, sonra kendi doğum yerlerimizdeki veya etkili olabileceğimiz yerleşim yerlerinde, gazete-kitap okumayan insanlarımıza, özellikle kadınlarımıza ve gençlerimize, demokratik rejimin- Atatürk Cumhuriyetinin-Özgürlüklerimizin-Adaletin-serbestçe üretip hakça paylaşmanın, barış içinde huzurla yaşamanın nimetlerini ısrarla ve defalarca anlatmalıdır.

Bu gezilere herkes kendi olanakları ile katılmalı ve iki ay içinde girilmedik ev ayak basılmamış köy kalmamalıdır. Katılan vatanseverler görüşlerini ve yapılması gerekenleri, 23 Nisan 2020 tarihinden itibaren hizmete sunulacak olan Çoban Ateşi web sitesine bildirmelidir.

Çoban Ateşi Hareketi Gönüllüleri, tüm taraftarlarıyla bu hareketin öncülüğünü memnuniyetle yapacaktır. Bu hareketin amacının, bölünmüş milletimizi tekrar birleştirmek, doğruları halkımıza anlatmak, Türk Milletini emperyalist oyunlardan, haram para ile kurulmuş basın organlarının çarpıtmalarından korumak olduğu anlatılmalıdır.

Anlatımlar sırasında kullanılacak dil, davranış biçimi, gerekli yayınlar ve Türkiye’nin her yöresinde vatanseverlerimize destek olacak ÇAH görevlilerinin adresleri 23 Nisan 2020’den itibaren isteyenlere verilecektir.

Aziz Türk Milleti;
Bizler Demokratız ve Cumhuriyetçiyiz, biat etmeyiz, tartışır ve vatanımız için doğrusu ne ise onu yaparız.
Bizler, kurucu önderimiz Atatürk’e sevgi ve saygı ile gönülden bağlıyız.
Bizler, siyaseti geçim kapısı değil, halkımıza hizmet aracı olarak görenleriz.
Bizler, Türk Milletinden AH alanlardan değiliz.
Bizler, İslam Dinini ticaret ve siyaset için çıkar kapısı yapanlardan değiliz.
Bizler, Anayasamızın ilk altı maddesini gönlüne ve beynine kazımış vatanseverleriz.
Bizler, Türk Milletinin, Türk Tarihinin, Büyük Atatürk’ün yolunda yürüyenlerdeniz.
Bizler, Toroslardaki Çoban Ateşini söndürmemeye yemin etmiş kişileriz.

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle 29 Şubat 2020
Rifat Serdaroğlu

4 thoughts on “NE YAPMALISINIZ?

 1. Sayın başkan, son yazınızı merajla okudum…partileşmede bizim bilmediğimiz birtakım sıkıntılar var galiba..!zira; Şubat ayı sonu itibarıyla partinin kuruluşunu açıklayacağınızı belirtmiştiniz.naçizane fikrim; “ete kemiğe bürünmemiş” bir hareketin peşine hele ki organize olmamış ve ferdi bir takım çabaların başarılı olması mucizelere kalmış demektir.bunu sizi engellemek ya da moral bozma amaçlı yazmıyorum….örnek veriyorum partinin adı Cumhuriyetçi Hareket partisi ve yapılacak kurultayda partinin başında “Ümit Kocasakal “gibi bir vatansever..organize olmuş bir parti’yi insanlar karşılarında görürlerse bana inanın herkes kaçacak delik arar kendine…size inanıyor ve bir vatansever olarak sizi naçizane uyarma görevimi yapıyorum.saygılarımla..Başarılar diliyorum.

 2. sıkıntı olur tabii,parti kurmak kolay iş mi?Parti kurmakla turşu kurmayı karıştıranların halini çok görmedik mi?ayrıca subat olmuş mart olmuş ne farkeder kardeşim?şunun şurasında kaç gün kaldı kuruluşa?

 3. Mersi.)

  Ahmet Şenocak

  Mobile:+90 532 212 8388
  Mobile:+971 50 489 5014

  Sent from my iPhone

 4. bu parti kurulacak ve ülkenin umudu olacaktır az kaldı sabredelim bu iktidar dinle milleti sömürdü artık onlarda yemiyor bu yapılanları lütfen biraz sabır diyorum

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s