10 September, 2021 04:04

DÜŞÜNCE VE SUÇ

Bademler, halkın elinde kalan son özgür haberleşme platformu olan
“Dijital Medyayı” sansürlemek için yasa teklifi hazırladılar. TBMM açılır açılmaz gündeme alacaklar.

TBMM Başkanı, sosyal medyayı “Dijital Faşizm” diye yaftaladı!
TBMM Başkanı, 26’ncı maddesinde “Herkes düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir” yazan Anayasa üzerine yemin etmiş biridir!
Demek ki yemini de yalanmış!

TBMM Başkanının partisi, basın özgürlüğüne inanmayan bir yapıdır.
İhalesiz ve yüksek bedelle iş verdiği sahtekar müteahhitlerden haraç olarak topladığı milyonlarca dolarla, medya grupları satın almış ve tetikçi olarak kullanmayı iş edinmiştir!
Biat (Şartsız İtaat) kültürüne inanan Bademlere, ne kadar uğraşırsanız uğraşın demokrasiyi, özgür basını, eleştiriyi, şeffaflığı, sorgulamayı ve hesap vermeyi hala Ortaçağ’da kalmış dar kafalarına sığdıramazsınız.

Modern dünyada ve gerçek demokrasilerde “Düşünce ve Suç” asla yan yana gelmeyen iki sözcük, iki kavramdır. Çünkü düşünce, insanın insan olma niteliğinden gelen ve onu geliştiren bir özelliğidir. Düşünceye engel koymak isteyen gerçek faşisttir!

Bademleri kendi karanlıklarında bırakıp, DOĞRU Parti olarak teknoloji bilimdeki gelişmelere, yeniliklere nasıl hazırlandığımızı ve baktığımızı sizlerle paylaşmak isteriz:
Dünya küresel ısınma ve iklim değişikliğinin zorlamasıyla, bio teknoloji ve bilgi teknolojilerinde devrim niteliğinde muazzam atılım sürecindedir.
Türkiye bu gelişmeye mutlaka katılmalıdır.
Eğitim sistemimizde çağın gelişmelerine uygun programlar, eğitim merkezleri, uzmanların katılımıyla kurulacak ve devletçe desteklenecektir.
Bu atılım, dünyanın ekonomik, siyasal, askeri jeopolitiğini de değiştirecektir. ABD öncülüğündeki tek kutuplu dünya düzeni sona ermektedir.
Avrupa Birliği, Rusya, Çin ve Asya’nın gelişimiyle birlikte dünya tekrar çok kutuplu bir düzene dönmektedir.

Bilgi teknolojilerindeki değişimler, ülkeleri ya dijital diktatörlüklere götürecek veya daha fazla demokrasiyi, ulus devleti ve sosyal devleti ön plana çıkaracaktır. Bu gelişmelere, İhvan-Muaviye kafasına sahip Bademlerle gitmek, Türk Milletinin toplu olarak intiharı ile eşdeğerdir.

Yeryüzündeki temiz su kaynakları, bitki örtüsü, güvenilir tarım, sağlıklı gıdanın önümüzdeki dönem, büyük göç dalgalarına ve savaşlara neden olacağı kesindir. DOĞRU Parti, Tarım Politikalarımızı bu hassasiyetleri göz önüne alarak hazırlamaktadır.

Bilgi üretimi, veri yönetimi, yapay zeka, temiz enerji, en stratejik alanlar olarak DOĞRU Partinin sürekli gündemindedir.

Bu sebeplerden, Ar-Ge harcamalarının milli gelirden alacağı pay Yüzde 1’den, Yüzde 4’e çıkarılacaktır. Teknolojik Devrim, biz istesek de istemesek de süratle gerçekleşecek ve gelişecektir.
Türk Milleti olarak bir karar vermeliyiz;
Teknolojik Devrimi yakalayan ülkeler içinde yer alıp, Ulus Devlet yapımızı bozmadan, hür dünyanın onurlu bir üyesi olarak zenginlik ve barış içinde mi yaşayacağız,
Yoksa Ortadoğu çukurunda yaşayabilmek için debelenip duracak mıyız?

DOĞRU Parti, doğruları Türk Milletine anlatmaya, aktarmaya ısrarla devam edecek ve aldığımız siyasi terbiye gereği elbette ki Türk Milletinin kararını saygı ile karşılayacaktır. Takdir ve karar Yüce Türk Milletinindir.

Sağlık ve başarı dileklerimle 10 Eylül 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

3 thoughts on “10 September, 2021 04:04

 1. Çabalarınızi takdir ediyorum, keske bir yerde yayinlansa. Saygilar

  Android için Outlook’u edinin ________________________________

 2. Tamamen GÜNCEL, HAKLI, TEMELLİ, SOMUT, gerçek ATATÜRK’CÜ VATANSEVER, her cümlesi MÜKEMMEL bir teşhis, tesbit, teşhir ve tel’in. Çok değerli yazarı sevgili SERDAROĞLU’na ben Gönül’den özel tebrikler, selamlar, saygılar, yeni başarılar, en iyi dilekler ve konuyla ilgili bir ithaf :

  BUNLAR VE NİHAİ PLANLARI

  Bunlar, Türk ve Türkçe, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlarıdır,
  Muaviye ve İhvan,hilafet ve şeriad,biad ve cihad hayranlarıdır.

  Bunlar; haram kar, haksız rant, tefeci faiz,kara para tacirleridir
  Ve beka, barış, huzur, özgürlük, layiklik,bilim, teknik canileridir.
  ,
  Nihai planları, bu ulu ve kadim yurdu bölmek ve parçalamaktır
  Ve tam onbeşbin yılık bu ulusu kör ve köle etmek ve satmaktır.

  Bunları yenip erkten ve mülkiyetten men ederek ülkeden defetmek
  Tek ve en geniş bir Hak, Vatan Ve Halk Cephesi’nin görevi demek.

  Bu en yaşamsal göreve katkı sunacak olan tüm melekler ve erkekler,
  Bütün ulus tarafından tek tek kutlanacak, kutsanacak ve öpülecekler.

  Gönül Pınar Atacı, 1O.Eylül.2021

 3. Sizi yıllardır her gün takip ederim ve düşüncelerinizin hepsine katılırım. Ben de kendi çevremde bu fikirleri paylaşırım. Bu noktada size 2 sorum olacak :

  1) Binbir emekle kurduğunuz Çoban Ateşi Hareketi ve Doğru Parti gibi bir partinin iktidara gelmesini canı gönülden isterim. Ancak geçenlerde Can Ataklı’nın yazısında Doğru Parti’den istifalar olduğunu okudum. Bu doğru mudur? Doğruysa, bu kadar önemli bir süreçte gencecik bir partinin tohumlarını oluşturan üyelerin bir kısmı neden bu kadar erken istifa etmiştir?

  2) Çoban Ateşi Hareketi web sitenizde 14 Ağustos’tan beri güncelleme olmamasının bununla ilgisi var mıdır?

  Bu soruların cevaplarını içimde bir endişeyle bekliyor olacağım. Doğruları ve doğruların tamamını söyleyeceğinizden eminim.

  Saygılarımla,

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s