12 September, 2021 05:17

DOĞRU PARTİNİN SÖZÜ!

Türkiye ve Rusya, Suriye’nin bazı bölgeleri için “Gerginliği Azaltma Bölgesi” adıyla bölgeler oluşturulmasına ve birlikte koruma-devriye çalışması yapılması için anlaşmışlardı.
O günden beri o bölgelerde, gerginlik azaltılamadı!
Tek Rus Askeri ölmezken, Türkiye her gün şehit haberleriyle sarsılıyor!
Tabii yalnızca Türk Ordusunu seven, Türk Askerini kendi evladı gibi gören vatanseverler kahroluyor! Sarayda yaşayıp, çocuklarını askerlikten kaçıranların umurlarında değil her gün toprağa düşen o yiğitler!

İdlib’de gerginliğin azaldığı yok. Azalan tek şey, Türk Askerlerinin sayısı ve ordumuzun itibarı!
Dün Genelkurmay Başkanlığı (Şehit ve Yaralı Asker Sayısı Bildirme Kurumu)
2 Askerimizin şehit olduğunu, 3 Askerimizin ise yaralandığını açıkladı.

CB Erdoğan-Hulusi Akar-Hakan Fidan ve Ahmet Davutoğlu dörtlüsünün başımıza açtıkları Suriye belası, ne zaman sona erecek, daha kaç evladımızı genç yaşta toprağa vereceğiz, Türk Milleti olarak bilmiyoruz! Başımıza bu belayı açanlar biliyor mu? Onlar bilmez, onlar yalnızca ABD’nin emirlerini yerine getirirler, gerisi hiç önemli değil…

DOĞRU’NUN Sözüdür;
DOĞRU İktidarında, bölge ülkeleri ile aramızdaki tüm problemler “Karşılıklı Yarar” ve “Yurtta Barış Dünyada Barış” ilkesine göre çözülecektir.
Ülkemizin toprak bütünlüğüne saygı gösteren devletler, Türk Devletinden aynı saygıyı göreceklerdir. Emperyalist Devletlerin ve terör örgütlerinin oyunları bölgesel, Askeri, Ticari ve Kültürel anlaşmalar ile bozulacaktır.
Bu sözün gereği, Suriye ve Libya’da halkımızdan gizlenen olaylar, radikal dinci örgütlerle yapılan işbirlikleri, her ay dolarla yapılan maaş ödemeleri hepsi araştırılacak ve suçlular, makamları-rütbeleri ne olursa olsun Türk Yargısına mutlaka hesap verecekler…

DOĞRU’NUN Sözüdür;
FETÖ tetikçisi Savcı ve Yargıçlarının tezgahladığı 28 Şubat Davası sonucu, yaşları 85’in üzerinde olan 14 Komutanın RÜTBELERİNİN SÖKÜLMESİ işlemi, dün Genelkurmay Başkanlığınca yerine getirildi!
Türk Milletine, Türk Ordusuna yıllarca hizmet etmiş kahramanların rütbeleri söküldü ve “ER” statüsüne indirildi.

Bu 14 kahraman, Atatürk’ün Askerleridir. Türk Milleti onları gönlüne koyarak rütbelerin en büyüğünü çoktan verdi!

Sözümüzdür;
DOĞRU İktidarında, bu dava yeniden görüşülecek ve 14 Kahramanın rütbeleri ve itibarları iade edilecektir. FETÖ’nun tetikçi Savcı ve Yargıçları, Saray soytarılarının talimatıyla, hukuk ve mantık dışı kararları veren kim varsa, kendi komutanlarına böyle bir muameleyi layık görenler, onların rütbeli iseler rütbeleri, değilseler isimleri-resimleri silinecektir…

Devletin soyulmasını, Cumhuriyetin değerlerinin yok edilmesini, kendi Bakanlarının hırsızlık ve rüşvet olaylarını doğrulamasını görmeyen Saray Yargısının ve Hulusi Akar’ın Genelkurmay heyetinin bu kararını, Türk Tarihine not düşmek üzere, Türk Milletinin huzurunda kayıt altına alıyoruz…

Kendi Ordusuna Düşman Olan, Düşman Ordusunun Askeri olur!
Tıpkı “Kurtuluş Savaşını Yunan Kazansaydı” diyen yobaz ve onu ziyaret edip,
üstüne defalarca “Atatürk’e hakaret eden” sapıklar gibi…

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle 12 Eylül 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “12 September, 2021 05:17

  1. Eyyyyy hükümet; hayatını Türk silahlı kuvvetlerine ayırmış değerli komutanlarımıza yapılan bu muameleyi şiddet ve nefretle kınıyorum. Zafer Çağlayan, Egemen Bağış, Muammer Güler’in siyasi rütbeleri ne zaman sökülecek? Devran kısa süre sonra değişince DOĞRU PARTİ söz veriyor ve destekliyorum.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s