18 September, 2021 05:58

İNSANIN KENDİNE ETTİĞİNİ

“İnsanın kendine ettiğini, bir köy toplansa edemezmiş!”

Sayın Orhan Taşanlar, Sayın Mehmet Gazioğlu, Sayın Mehmet Dülger ile beraber sağlık dalında dünyada itibar sahibi ve Türkiye’nin gururu olmuş bir siyaset arkadaşımızı ziyaret etmiştik!
Bizi heyecanla karşıladı, ikramda bulundu, sohbet koyulaşınca söz Tayyip Erdoğan’a geldi!
Dostumuz, odasındaki bir koltuğu göstererek gururla; “AKP kurulmadan evvel Tayyip Bey bize geldi ve bu koltukta oturdu! Bu koltuktan da önce Başbakanlığa sonra da Cumhurbaşkanlığına gitti” dedi!

Ben anında şunu söyledim; “Hocam, siz Tayyip Beyi destekleyerek devletin tepesine gönderdiniz, o ise gücü eline geçirince sizi Silivri Cezaevine dört metrekarelik zindana gönderdi. Siz, kendinize etmişsiniz, kimseye kızmaya hakkınız yok!”

AKP’li dört Milletvekili, Erdoğan’ın emriyle 26’ncı Genelkurmay Başkanımız İlker Başbuğ’dan şikayetçi oldular. “Bize FETÖ’cu dedi” diye Savcılığa başvurdular.
Tarafsız ve Bağımsız AKP Tetikçisi Savcılar (!) soruşturmayı derhal tamamladılar ve Başbuğ için, 4 yıl hapis cezası talebiyle dava açılmasını istediler.
Bu dört Milletvekili de FETÖ’cudur. Hele içlerinde Kayseri kökenli biri, ülkede “FETÖ Borsasını” kuranların öncülerindendir.

Sayın Başbuğ;
Sizin kendinize ettiğinizi değil bir köy, dünyadaki tüm İhvancılar biraraya gelse yine yapamazdı.
Siz, Türk Milletinin, evladını teslim ettiği Milli Ordusuna olan güvenini incittiniz!

-Sümüklü, ilk okulu zorla bitirmiş bir hoca müsveddesinin, binlerce yıllık tecrübesi olan, Kurtuluş Savaşımızda tüm emperyalist devletlerin en güçlü ordularını paçavraya çevirmiş, gururumuz Türk Ordusunun tuzağa düşmesini engelleyemediniz!

-Kendi silah arkadaşlarınızı, Atatürk’ün ordusunun komutanlarını, FETÖ’nun aşağılık Savcı ve Yargıçlarına karşı savunamadınız!

-Türk Milletinin binlerce yıllık belgelerinin korunduğu “Kozmik Odanın”,
CIA uşağı FETÖ militanlarına açılmasına izin verdiniz. Sonra da, Kozmik Odadan alınan belgelerin, FETÖ tarafından CIA’ya, oradan MOSSAD’a, oradan da PKK’ya verilerek, Türk Devletinin binbir emekle yetiştirdiği 833 vatan evladının
PKK tarafından öldürüldüğünü söylediniz!

-Sancağı koruyamadınız, yere düşürdünüz Paşa!
Halbuki size yakışan, şu idi;
Size, “FETÖ militanlarının Kozmik Odaya girmesine izin verin” diyen Erdoğan’a “Yazılı emir verin” demeliydiniz. Yazılı emir gelmediği halde, Kozmik Oda saldırıya uğrarsa, her şerefli asker gibi, ya istifa edecektiniz, ya da Kozmik Odanın önünde kafanıza bir kurşun sıkıp, Türk Milletinin emanetlerini korumanın, sizin canınızdan daha önemli olduğunu Türk Tarihine altın harflerle yazdıracaktınız…

Üzüldüğüm nedir biliyor musunuz Paşa?
Size savunmak, yine bize düştü!
Niye bu kadar okudunuz, niçin kurmay oldunuz, bir zamanlar Büyük Atatürk’ün temsil ettiği Türk Ordusunun Genelkurmay Başkanlığı makamına neden oturdunuz be Paşa!

Tüm ömrü boyunca Atatürk ilke ve devrimlerine karşı olmuş bir İhvan temsilcisinin “Demokrat” olduğuna inandınız da, Büyük Atatürk’ün verdiği emirleri nasıl unuttunuz be Paşa?

Sağlık ve başarı dileklerimle 18 Eylül 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

5 thoughts on “18 September, 2021 05:58

  1. Genel kurmay baskanı kozmik oda için silahını çıkarsa da bir el ateş edebilseydi,ülke bu hale gelmiyeçek ti.kaleminize saglık genel başkanım.

  2. Atatürk Türkiye’nin başına gelebilecekleri 100 yıl önce nutkunda yazmış ve Türkiye’nin bekası görevini Orduya, polise, yargıya, işçi-köylü-memurlara, işverenlere, siyasetçilere vermemiştir.Tek güvendiği GENÇLİĞE (= öğrencilere) emanet etmiştir. Gençlerimiz idamlara hapislere işkencelere ve tüm zulümlere rağmen emanete asla ihanet etmemişlerdir. Herkes uyurken onlar hep uyanık olmuşlardır.

  3. Başbuğ hakk.daki makaleniz için teşekkür ederim.haklısınız….savunamadı ne yazıkki .bir demecinde Musta Kemal,i tutukevindeyken detaylı bir incelemeyle araştırdığını belirtmişti.Kozmik oda Türk Ordu’sunun teslimiyetini sağlamıştır.Utançtır.

  4. TSK nin namusunu koruyamamis bir adam kitap yazıyor ve kitaplar az çok okunuyor.
    Senden kitap yazman istenmedi,senden kozmik odayı koruman beklenirdi!Bunu yapamadin hem kendini hem ülkeyi yaktın!!!

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s