24 December, 2021 05:04

HIRSIZLARI VE ÇAPSIZLARI EVİN İÇİNE ALDIK!

Dünya cenneti bir ülkemiz var.
Her gün yaklaşık 100 milyon insanı, (84 milyon nüfusumuz-10 milyon Suriyeli-
1 milyon Afganlı-1 milyon Özbek, Ermeni-Afrikalı, Yabancı öğrenci, Turist)
70 milyon hayvanı, (20 milyon Büyükbaş, 50 milyon Küçükbaş) yüzbinlerce doğada serbest gezen canlıyı besleyebilen bir ülkede yaşıyoruz.

Dört mevsimi aynı anda yaşayabileceğimiz bölgelerimiz, sebze meyvelerimiz, tarım ürünlerimiz, doğal zenginlikleriyle, bolluk ve bereketli güzel ülkemiz!
Binlerce endemik bitkisi, üç tarafı denizlerle çevrili, iç denizi de olan, bizlere sayısız nimetler sunan topraklarımız!

Anadolu Antikçağının bilimi, felsefesi, edebiyatı ile Roma döneminin parlak uygarlığı, Selçuklular ve Osmanlılar gibi Türk egemenliklerine tanık olmuş, büyük uygarlıklara ve zengin kültürlere ev sahipliği yapmış vatan topraklarımız!

Büyük Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetle bu tanıklıklar ve deneyimler, Türk Milletine inanılmaz medeni, kültürel ve siyasi tecrübeleri miras bırakmıştır. (Sayın Şahin Filiz’e teşekkürler)

Buraya kadar yazılanlar tamam da, o zaman şu soruya yanıt bulmamız gerekmez mi? Niçin bu haldeyiz?
Bu soruya tam ve doğru yanıt vermek, yazı formatında olacak iş değil.
Fakat en önemli nedeni belirleyip beraberce irdeleyelim;

Türk Milleti egemenliğini, her demokratik ülkede olduğu gibi seçtiği Siyasi Partiler ve Anayasal kurumlar eliyle kullanır.
20 yıldır ülkeyi, Türk Milletine düşman bir organize suç örgütü yönetmektedir.
Dinimizden kültürümüze, Türklüğümüzden bütünlüğümüze, Cumhuriyetin değerlerinden Demokratik kazanımlara, vatanımızın bölünmezliğine kadar her kırmızı çizgimizin üstünü karalayan bir yönetimi başımıza bizler bela ettik!
Yani, hırsızlıkları dünyaca bilinen insanları evimizin içine aldık.
Git diyorsun gitmiyor, gel diyorsun gelmiyor!

Bu çeteyi, evden dışarı atıp, milletçe verdiğimiz yetkiyi Bademlerin elinden almak için hangi araçlarımız var? Muhalefet Partileri değil mi?
Ana Muhalefet Partisi bu görevi yapabilecek mi, yani seçim kazanabilecek mi?
15 seçimi kaybetti. Şimdi de ittifaklarla kazanacağını söylüyor. İnşallah!

İYİ Parti niçin kuruldu?
Meral Hanım ve arkadaşları, Bahçeli’nin şerri ile MHP’den atılınca, kişisel hırsları için parti kurmadılar mı? Siz, İYİ Parti kurulmadan önce, gerek Meral Hanımın, gerekse Koray Aydın’ın, Erdoğan aleyhine tek söz söylediklerini duydunuz mu? Meral Hanım, AKP’ye kurucu üye olmadı mı? FETÖ’yu birlikte büyütmediler mi? Türk Ordusuna bakış açıları aynı değil mi? (Zevzeklik)
Erdoğan’a güvendiği için İKİ YILLIK savaş yetkisini eline vermedi mi?

Memleket Partisi niçin kuruldu?
İnce’yi Cumhurbaşkanı adayı yapmış partisi ile kavgası sebebiyle değil mi?

Gelecek ve Deva Partileri niçin kuruldu?
AKP’nin tüm yolsuzluklarına, yıkıcılıklarına, cinayetlerine ortak olan, Suriyeliler belasını başımıza saran Davutoğlu ve Babacan, kişisel çıkarları için parti kurmadılar mı? Bu ikili bugüne kadar, AKP aleyhine bir tane belge sundular mı?

DOĞRU Parti niçin kuruldu?
Cumhuriyetin değerlerinin, Atatürk ilke ve devrimlerinin Türk Devletine yeniden etkin olması, hukuk önünde hesap sorulması, Türk Milletinin çalınan kaynaklarının geri alınması, çağın gelişmelerine uygun hizmetlerin verilmesi, hırsızlığın ve fakirliğin evin dışına atılması için kuruldu…

DOĞRU Parti, iktidar sorumluluğu aldığında Atatürk döneminde olduğu gibi, “Planlı Kalkınma ve Karma Ekonomik” program uygulayacaktır.
Devlet yönetimi şeffaf ve hesap verebilir hale getirilecektir.
Hazine Garantili soygunlar durdurulacak, peşkeş çekilen özelleştirmeler tekrar kamuya kazandırılacak. Suriyeliler-Afganlılar ve diğer kaçaklar ülkelerine gönderilecektir.
Sosyal Devlet olmanın gereği olarak, Eğitim ve sağlık ücretsiz olacak. Sosyal yardımla geçinen tüm vatandaşlarımıza doğrudan gelir desteği sağlanacaktır.

Sözün özü, DOĞRU Parti, Türk Milletinin tek Milli Partisidir.
Medyada engellenmemizin sebebi de budur. İngiliz beslemelerinin televizyonlarda her gün boy göstermelerinin nedeni bizi engellemek içindir. DOĞRU Parti, bu engellemelerin tümünü Büyük Kongresinden hemen sonra yırtacak, sesini-programını tüm vatandaşlarımıza duyuracaktır.

Hırsızları, soysuzları, emperyalist devletlerin yerli uşaklarını, çapsızları “EV” den kovalama işi bizim işimizdir. Kimsenin burnunu kanatmadan, kimseyi incitmeden bu Ortaçağ kaçkınlarını geldikleri yere ancak DOĞRU Parti gönderir. Takdir Yüce Türk Milletinindir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 24 Aralık 2021
Rifat Serdaroğlu DOĞRU Parti Genel Başkanı

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s